Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy az Auchanból rendeltetek és egy-két termék nem a megfelelő mennyiségben jött meg?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor tenni?

2021. dec. 4. 10:18
 1/8 anonim válasza:
100%

Jelezd az ügyfélszolgálatnak;

ekereskedelem@auchan.hu vagy hívd telefon: az ingyenes 06-80-10-90-10-es számon

Hétfőtől szombatig (ünnepnapok kivételével): 8:00-tól 20:00 óráig

Vasárnap: 8:00-tól 16:00 óráig.


Nekem volt, hogy visszautalták az árát annak, ami nem került a csomagba. Rendesek, rugalmasak voltak.

2021. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálad nem úgy működött, hogy a rendelt árut a futár tételesen veled együtt átnézte, és úgy írtad alá a megrendelőlapot? Ez volna a menete. Mondjuk nálam egy-két termék helyett mást csomagoltak, fel is volt tüntetve, mert a kért termék elfogyott, hozott helyette más márkát (kérdezte, megfelelő-e, ha nem, visszaviszi). Sok tapasztalatom nincs, de utólag nehéz bizonyítani a MENNYISÉGET. Mondjuk például 3 étolaj helyett csak 2 volt a dobozban.. Ennyiből bárki mondhatja, mindent átszámoltunk.

Itt tételesen átnéztük, hogy minden tétel stimmel-e számszerűen.

Fogalmam sincs, más városban hogy működik, Győrben így...

2021. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, 1-es válaszát megpróbálhatod. Hátha tényleg ilyen jó fejek..
2021. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Nálam nem egyeztettünk a futárral, ugyanúgy hozta a GLS, ahogy mást is szokott, odaadta és suhant is tovább.

Kibontva láttam csak a hiányt, jeleztem az Auchan felé, bár én sem fűztem hozzá sok reményt, mivel nyilván nem készült videó a kibontásról, bizonyítani nem tudtam.

Ellenben rendesek voltak, visszautalták az összeget.

1-es voltam

2021. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem 4., köszi! A kérdező meg eltűnt. :)
2021. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyt., mert lemaradt: Pedig ezek a telefonszámok, amiknek utána néztél, hasznosak lehetnének számára. Nem bírom, aki várja a megoldást, aztán ide se mukkan semmit, pedig gyorsan kikerested neki, hol reklamálhat. :S
2021. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Vagy 80 terméket rendeltem, gondolom a futár nem akarta átnézni egyessével, én meg azután tettem meg, hogy elment. Így persze utólag visszagondolva, ez hiba volt.

2021. dec. 4. 16:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Jelezd nyugodtan nekik
2021. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!