Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A lidl-ös sushik milyen...

A lidl-ös sushik milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

Szeretem a sushit, de messze van tőlem jó étterem és drága is ahhoz, hogy sokat járjak oda. Ezt a szeretetet nem akarom elrontani azzal, hogy nagyon rossz minőségűt eszek, viszont ha csak kicsit rosszabb az étterminél akkor azt nem bánom.

Köszi a válaszokat előre is azoktól akik már bolti és éttermit is fogyasztottak.



2022. márc. 18. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Kolléganőm szokott venni a Lidl-ben, ő nagy sushi imádó, és azt mondja, nagyon finom a Lidl-ben kapható sushi.
2022. márc. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen jó. Mocskosul túl van hájpolva a sushi minőség dolog.
2022. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

Akik szerint ez "rendben van" minöség, azoknak tényleg mindegy.

Akinek meg lényeges a jó minöség, azok eleve nem olcsó helyen akarnak olcsót venni.

2022. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 nemaRendőrség ***** válasza:
31%
Gusztustalan kategória, ha már előre csomagolt akkor tesco-spar-------lidl
2022. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Na, hát pontosan erről (#3) eszéltem. Indoklás nélküli sznob fröcsögés. Elvégre 50 gramm rizsnek, meg 25 gramm halnak tényleg legalább 3000 forintba kell kerülnie, hogy az "minőségi" legyen.
2022. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
ÉN is ERRÖL beszéltem, mert nagyon nem mindegy, MILYEN rizs meg MIlyEN hal van benne. Ami tényleg jó minöség, azt nem Tesco-gazdaságos alapanyagokból készítik.
2022. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem rossz, de azért nem egy csúcsminőség. Nem is friss és az íze sem olyan jó.
2022. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Alapvetően nem a rizs és hal minőségével van a baj, hanem az útjával.

A sushi frissen finom, ezeket pedig fagyasztják mikor elkészült és olvasztják amikor viszik a boltba.

Sparban a kis doboz sushi, valami 2000ft, egy rendes helyen ennyi pénzért többet és finomabbat kapsz

2022. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem rendben van, én is szoktam venni ha ráéhezek de nincs a közelben rendes hely. Viszonylag az alapanyagai is rendben vannak, úgyhogy érdemes kipróbálni
2022. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Én szeretem. De mint minden, ez is egyéni ízlés kérdése.
2022. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!