Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Az Interspar és Spar üzletek...

Az Interspar és Spar üzletek polcai miért vannak rendszeresen lefosztva?

Figyelt kérdés

Van számos S-Budget termék, amit szeretek, azonban folyton le vannak fosztva a polcok az Interspar és a Spar üzletekben. Rendszeresen kénytelen vagyok a konkurenciánál bevásárolni azon alapvető élelmiszerekből, termékeből amikre szükségem van.


Hiába írok mindig a vevőszolgálatnak, állandóan azt írják vissza, hogy az adott termék beszerzés alatt van és az üzletvezetőt zargassam inkább.



2022. máj. 3. 23:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
81%
Nem járok túl gyakran (Inter)Sparba, de amikor igen, akkor én ezzel nem találkoztam, de gondolom ahol te élsz ezek népszerű termékek, annyira, hogy ezt hamar elkapkodják, és lehet nem rendeltek ez esetben eleget.
2022. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Automatikus rendelőszoftver van, az adott üzlet nem tud beleszólni, miből mennyit kap.
2022. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Mostanában rengeteg termékböl nincs megfelelö szállítás, részben az ukrán helyzet miatt, részben az energiaárak miatt, részben meg azok a vásárlók miatt, akik kapásból összevásárolnak egy fél polcot egyszerre.
2022. máj. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3: Ez a probléma, hogy rendszeresen le vannak fosztva a polcok, kb. 10 éves (ennyi ideje játok ugyanis Sparba/Intersparba). Az ukrán helyzet pedig csak pár hónapos.
2022. máj. 4. 09:35
 5/13 A kérdező kommentje:
#2: Csodálom, hogy még nem mentek csődbe.
2022. máj. 4. 09:36
 6/13 A kérdező kommentje:
#1: Számos település Sparjában és Intersparjában megfordulok valamilyen rendszerességgel (egyetem, munka és barátok miatt). Az egymástól két legtávolabb levő Spar/Interspar üzlet minimum 100 kilométerre van légvonalban, ahol valamilyen rendszerességgel vásárolok. Mindegyikben probléma, hogy le vannak fosztva a saját márkás termékek a polcokról és nehezen akarják újratölteni.
2022. máj. 4. 09:42
 7/13 A kérdező kommentje:
#3: Az ukrán helyzet az árakban látszik meg. Az egyik pékáru, amit rendszeresen vásárolok az kb 10 évvel ezelőtt 199 forint volt. Az ukrán válság előtt 299 forintért árulták, pár hete már 319 forintba kerül.
2022. máj. 4. 09:52
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Attól egyetlen üzlet sem megy csödbe, ha el tud adni minden árut!
2022. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8: De attól igen, hogy a vásárlók egy része kénytelen a konkurenciához menni, mert komoly ellátási gondjaik vannak a Sparnak és Intersparnak.
2022. máj. 4. 16:37
 10/13 anonim válasza:
85%
Én inkább a létszám hiány miatt mondanám ezt. Sajnos kevesen vannak, és nem is lehetnek többen. A nagy vezérkar el dönti mennyi ember lehet max egy boltban. Ha nem bírják akkor ez van.
2022. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!