Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidl nyereményjáték 175 ezer...

Lidl nyereményjáték 175 ezer ft működik?

Figyelt kérdés
2022. máj. 18. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha Facebbok-on megosztós, lájkolós játékról van szó, akkor csalás. Egyébként jó lenne több infó, hogy ki és hol hirdette meg esetleg.
2022. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
83%
Gazdasági Versenyhivatal örülne neki.
2022. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti kamu.
2022. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
YouTube adta be. De gyanúsak nekem a hozzászólások, profilképek mesterségek úgy tűnik.
2022. máj. 18. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor biztos, hogy kamu.

A hivatalos Lidl oldalon ha nincs kint, akkor mind az.

A helyi csevegőből már drasztikusan szórják az ilyen embereket, akik minden hülyeséget megosztanak, bármelyik üzletlánctól, hogy oszd meg és nyerhetsz...

Az utolsó ilyen hullám a "Magyar Posta volt", ahol a "bentrekedt" küldeményeket párszáz forintért meg lehetett venni, és jaj, hát "nem hittem volna, de meg is érkezett, és nézzétek meg, hogy mit kaptam, és egyáltalán nem kamu...".

És vannak, akiknek az ember hiába mondja el, nyomja az orruk alá a valóban hivatalos közleményt, hogy adott cég elhatárolódik minden ilyen marhaságtól, nincs ilyen akciójuk/játékuk, mert "le van irva, hogy megkapta, és nem kamu!"

2022. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!