Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ki vásárol a Sparban?

Ki vásárol a Sparban?

Figyelt kérdés
Sokkal drágább,mint a tőbbi bolt.Igaz,kicsit nagyobb a választék.De én szerintem legfeljebb csak azt érdemes ott megvenni,amit máshol nem kapsz meg.De ami máshol is kapható,ki veszi meg ott,pláne ebben a világban?

2022. aug. 7. 13:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A Tesco,Auchan,Metro még oké, mert az nem olyan drága,bár drágább,mint a többi,na de a Spar?
2022. aug. 7. 13:33
 2/23 A kérdező kommentje:
A másik meg a magyar boltok.Semmi választék,3x drágább még a Sparnál is és sz.r minőség.
2022. aug. 7. 13:34
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Abba megyek be amelyik útba esik, Sparba is. Nem vagyok fillérb...ó, hogy átbuszozzak a városon, csak mert amott pár forinttal olcsóbb valami.
2022. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Én sem szeretem a Spar-t, sőt, már a Tesco-t sem, pedig régebben csak oda jártam. Tudom, a mai világban már nincs olyan hogy olcsó bolt, de azért mindennek - még az áraknak - is van határa. Lidl-be szoktam járni, nálunk szerintem még egész vállalható árak vannak, meg Aldi és Penny is még játszik nálam. De a legjobb mindközül az Euro Family. Imádok oda járni, igaz, húst, tejtermékeket meg hasonlókat nem lehet kapni, de az apróságok (fűszerek, szószok, öntetek, üdítők, nasik) nagyon jó árban vannak (mondjuk elég szégyen hogy egy drogériában olcsóbban jutok ezekhez hozzá mint egy élelmiszerboltban).
2022. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

A Spar egyáltalán nem drága. Voltál már CBA-ban?

"A Tesco,Auchan,Metro még oké, mert az nem olyan drága,bár drágább,mint a többi" Milyen többi? Tulajdonképpen azt kellene leírnod, hol vásárolsz, ami ilyen jó.

2022. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Persze,ma már mindenhol drága minden,de a Penny,Aldi,Lidl még elfogadható.
2022. aug. 7. 13:45
 7/23 A kérdező kommentje:
Akkor persze értehtő,ha ez van legközelebb és minden más távol van.
2022. aug. 7. 13:46
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen,írtam,a magyar boltok még drágábbak.Ott esetleg csak kenyeret éri meg venni.De csak akkor,ha valakinek nem ízlik a multikban kapható,de nekem nincs bajom velük.
2022. aug. 7. 13:49
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Hozzám közel a Spar a legnormálisabb élelmiszerbolt, ott a legnagyobb a választék. Mindig sokan vannak, tehát nem csak én vásárolok náluk :) És nem a világ végéről beszélünk, hanem Pest egyik belső kerületéről. Miért cipelnék haza rosszabb minőségű cuccokat messzebbről?
2022. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
80%
Jó minőség. Mi szoktunk ott.
2022. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!