Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a véleménytek a Spar...

Mi a véleménytek a Spar önkiszolgáló kasszáiról?

Figyelt kérdés
Mennyire egyszerű a használata? Lehet fizetni fémpénzzel is?

2022. aug. 12. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
ha sparban járok, rendszerint ott fizetek. Bármivel lehet fizetni. Egy hátránya van, hogy itt nem lehet lemérni semmit, mint mondjuk a tescoban, ez csak vonalkódot olvas be.
2022. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerű. Egyszer megmutatták még az elején, azóta semmi problémám nem volt vele soha. Fizethetsz náluk érmével is, igen.
2022. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Használható, de az Ikeában vagy az Auchanban gördülékenyebb a szoftver. Cserébe nem akkora tragédia, mint mondjuk a Tescoé vagy a CBA-é.
2022. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ahogy mondták, az a hátránya, hogy itt nem lehet lemérni semmit sem (zöldséget, gyümölcsöt), szóval ha elfelejtesz a zöldséges résznél rárakni vonalkódot, és erre a pénztárnál döbbensz rá, akkor bökheted, illetve ha jól figyeltem meg, akkor arra sincs opció, hogy mennyiséget megadj. Szóval ha veszel például 3 palack üdítőt, akkor nem tudod beírni, hogy 3 db és lehúzni egyszer a vonalkódot, hanem külön kell mind a hármat lehúzni. Ez a kettő dolog azért hátrány szerintem, szóval ilyen szempontból a Tescoé jobb.
2022. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

"az a hátránya, hogy itt nem lehet lemérni semmit sem (zöldséget, gyümölcsöt), szóval ha elfelejtesz a zöldséges résznél rárakni vonalkódot, és erre a pénztárnál döbbensz rá, akkor bökheted"

Ez igaz, de nem az önkiszolgáló kassza sajátossága. Évek óta így van a Sparban, akkor is, ha pénztárosnál fizetsz.

2022. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Menőcsajszi72 ***** válasza:
65%
Jóóó
2022. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Ki nem állhatom, mindig elakadok valamivel. De inkább az bosszant, ha hagyományos pénztár nem is működik, csak ez a sz@r. Azért illene, hogy legyen választási lehetőségem.. Persze választás mindig van, nekem az, hogy inkább nem járok Sparba.
2022. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem jó ötlet volt. Nem tudom más SPÁR-nál mi volt a helyzet de oda ahova én járok ott mindig ilyen 10-15 perces sorok voltak a pénztárnál amikor épp mentem. (Munka után)


Így meg 2 perc alatt végzek. Mérni tényleg nem lehet rajtuk és a kuponokat is csak az eladók tudják benyomni, szóval nem tökéletes de szerintem bőven jó.

2022. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyan mint a tescos. Én direkt túl szoktam fizetni és ilyenkor még a limitált szériás fém pénzekből is gyakran kapok vissza.


Amúgy a tescos egy időben a 20 forintost nem vette el a sparos meg a 100-ast.

2022. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
Én önkiszolgáló kassza párti vagyok, sokkal nyugodtabban tudok fizetni ,elpakolni , mint pl az Aldiban, ahol pörgetik a sort és már húzzák le a következő embernek a termékeit. Nem tudom a visszajárót sem eltenni nyugodtan, pedig elég fürgén szoktam pakolni. Szóval a Sparban is mindig az önkiszolgáló pénztárat választom, azokat a boltokat nem szeretem annyira, ahol nincs.
2022. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!