Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért van ilyen sok sparral...

Miért van ilyen sok sparral kapcsolatos kérdés mostanában?

Figyelt kérdés
Félretértés ne essék, nem én szoktam kérdezni a spárról de mostanában feltűnt, hogy szokatlanul sok kérdés van a spar boltról és általában mindnél ott a választékos kulcsszó (általában ugyanúgy félreírrva de mára már kijavítva van) meg azonosak a kérdés témái (választékosabb, pékáruk..). Ez mi lehet, nem hinném el hogy ennyien érdeklődnek egy bizonyos boltról (főleg a sparról), ha meg egy valaki akkor mi értleme van? Hiába nem nézem a kategóriát, a főoldalt akkor is megjelenik. Csak nekem tűnt fel ennyi spar kérdés? Ha troll akkor mi értelme van?

2022. szept. 1. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Könnyebben elfelejtettük volna, ha te nem hozod vissza a témát :(


"Ha troll akkor mi értelme van?"


Pont attól troll, hogy nincs értelme.

2022. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Igen, Trollkodás. Egyszerű unalom űzés, nem kell válaszolni és kész.
2022. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
VAgy troll, vagy gerillamarketinges, vagy valami kényszeres mentális betegséggel, fixációval rendlekezik. Vagy mindhárom. :-D
2022. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Könnyebben elfelejtettük volna, ha te nem hozod vissza a témát :(


Bocs, nem tudtam hogy nem szabad erről beszélni de nem hiszem, hogy e nélkül könnyeben elfelejtitek ha tényleg minden nap tesz fel kérdést így később is gondolom lesz újabb kérdése.

Többieknek köszi a válaszokat.

Ez a gerillamarketing tök új fogalom számomra, utánanéztem, lehet valami benne.

2022. szept. 1. 10:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, most már a kutya se jár oda vásárolni (engem mint vásárlót elvesztettek, pedig mi elég sokat költünk kajára, de ez már nálam is kicsapja a biztosítékot, h milyen árak vannak ott, akkor mit szóljon Mari néni a p...csányi kis nyugdíjával?) így muszáj valahogy reklámozni magukat. De ilyen árak mellett remélhetőleg hamar csődbe mennek.
2022. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4: én már jelentettem a moderátoroknak egyik-másik (ál)kérdését, hogy ez tkp. hirdetés, de nem látok változást...
2022. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
82%
Mert valaki felteszi.
2022. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most meg jöttek a CBA-s kérdések.
2022. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8. Szerintem ugyanaz a troll... 😂😂😂

Már a 3.nál tart ma....

2022. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában a Tesco is nagyon pörög.
2022. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!