Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Pécsett hol a legolcsóbb a...

Pécsett hol a legolcsóbb a sima tyúktojás? (típus, tartás az mindegy, a darabár érdekel egyedül)

Figyelt kérdés

2022. szept. 21. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, nem vagyok pécsi, csak úgy mondom, ha csak az ára érdekel, akkor a darab árral igen könnyen átb-hatod magad!


A tojás nagyon becsapós,

(mert gömb forma a legkisebb felületű a térfogathoz képest, és a tojás gömb közeli)

mert ha csak egy kicsivel nagyobb, az máris sokat jelent tömegben.


Pont ezért kötelezték az eladókat arra, hogy fel kell tüntetni a kilós egységárat, különben könnyen ráfizethet az ember.


És általában a legolcsóbb kilós árú tojást adják darabra a legdrágábban.


Szóval el kell dönteni, hogy hogy akarod felhasználni. Szigorúan darabra, vagy pl. annyi rántottát akarsz készíteni, amennyivel jól laksz.

Én pl. kizárólag a kilós árat nézem.

2022. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
5. Azért ennyire ne bonyolítsuk már túl a dolgokat.
2022. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Boltban:a pennyben meg a lidliben most lesz akciós.
2022. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"Pont ezért kötelezték az eladókat arra, hogy fel kell tüntetni a kilós egységárat, különben könnyen ráfizethet az ember."


Ezzel én tisztában voltam, főképpen az első kérdésemnél is, a fáradtságtól való durva elírásom ellenére is. Ellenben a válaszadók mihaszna csorda csoportosulása ebbe kötött még bele.

Zavarni nem zavar, hisz tótágast áll a világ, ez a természetes.

Élelmiszer esetén kivétel nélkül mindig kilóra (is, minimum, HA nem csak arra) nézek árat. (ha van kirakva, néha, bizonyos terméktípusoknál ezt nem teszik meg)


Egyébként egyedül a fehérjére van szükségem. Így itt pont a NEM extra-sárgájú jönne jól.

Sőt, ha magánvásárlóként tehetném, ipari, B minőségűt keresnék, de még a módjáról sem találtam a neten infót, hogyan/honnét lehet olyat venni... nemhogy hol.

2022. szept. 21. 19:46
 5/15 A kérdező kommentje:

#7-es!


"Boltban:a pennyben meg a lidliben most lesz akciós."


Újságban láttad? Mikortól lesz és mennyi?

2022. szept. 21. 19:47
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Te miért nem tudod megnézni?
2022. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Beletelik pár napba, amíg minden üzletet végigjárok Pécsett - nem beszélve a kisebb, sarki boltokról, amik esetén nem egyszer futottam bele abba, hogy 1-1 valamilyen termék csak ott volt megtalálható, avagy a hipermarketes áraknál is olcsóbban volt ott kapható.


Ezért.

2022. szept. 22. 12:43
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 , minden boltnak van elektronikusan is szórólapja, ha valami olcsó azt be is rakják.
2022. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Oh, köszönöm.


Amúgy számomra egyenlőre: Lidl, M-es, 65 Ft/db.

Kilóra valami 1200Ft környéke rémlik.

2022. szept. 25. 17:33
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A vásárban 70-85-ért adták, épp ma néztem. Bár gondolom számlával szeretnéd megvenni.
2022. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!