Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Aldi vagy Lidl jobb minőség?...

Aldi vagy Lidl jobb minőség? Hova szoktatok járni inkább?

Figyelt kérdés

2022. szept. 22. 20:47
A kérdező szavazást indított:
Aldi
Lidl
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Amig aldihoz laktam kozel, aldi. Most munkahelyhez es uj lakashoz is lidl van kozelebb szoval oda. Ha masmerre jarok es van aldi, bemegyek a ket kedvenc termekemert.

Sztem kb ugyanaz abbol a szempontbol ami nekem fontos

2022. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Nekem ez a kettő ugyanaz a kategória, mindkettőt szeretem.

Attól függ, hol akciós éppen az, amit venni akarok.

2022. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Egymás mellett vannak nálunk, hol ide, hol oda megyek, de az Aldi egy fokkal kulturáltabb, a Lidlben meg jobb a választék.
2022. szept. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Aldiba járok mert az fél órával közelebb van. De amúgy volt már hogy lidlbe mentem be, körülbelül ugyanolyannak tűnt.
2022. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lidl-ben dolgozok így többnyire ott vásárolok, de nekem az Aldi minőségben sosem jött be annyira, mint a Lidl. Nyilván ott is van pár jó termék, amit veszek ha esetleg mégis az Aldi esik útba.
2022. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk Aldi van a városban, még mindig a legjobb bolt, de egyre alacsonyabb a színvonal.

Kiskosár sokszor nincs, tegnap már csipesz sem volt a péksüteménynél, egyre több az üres polc.

Egyre kevesebb alkalmazottat látok a sorok között, egyre több a flegma 20-30on éves liba.

Nem tudom, mi a bánatot művelnek, h állandóan látok új dolgozókat, a régi normálisabbak meg eltűnnek.

nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!