Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Kb hány százalékkal drágább a...

Kb hány százalékkal drágább a Spar a többi üzletnél?

Figyelt kérdés
Az tény, hogy drágább sajnos, de vannak azért jó akciók. Viszont mi szeretünk oda járni, Interspar is sokkal jobb, mint a Tesco, ezért érdekel, hogy mennyivel fizetünk többet így, mintha az "olcsóbb" üzletekben vásárolnánk?

2022. okt. 1. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Ezt én olyan 15%-ra saccolom. De ugye nem hiszem, hogy univerzálisan meg lehetne mondani, mert minden termék más. Sok esetben szinte kb ugyan az, de vannak olyan termékek ahol például tök nagy a különbség. Meg ugye az árak is inganak.


Legutóbb például amikor mandula tejet vettem a Spárban 990 Ft volt még más üzletben pedig 730 Ft.

2022. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
10-20%
2022. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

8.759%


😎


Na de modt komolyan.... milyen termekek vonatkozásaban...?


Attól függ, miket hasonlítasz össze.

2022. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, konkrétan mit akarsz venni. Olyan is van, hogy pont a SPAR-ban járnál olcsóbban. Csakis a konkrét terméktől (meg persze esetleges akcióktól) függ.
2022. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen mindegy hol vásárolsz, ha kiismered magad az üzletben kihozod olcsóbban.


Mi sokáig a sparra kényszerültünk, oda szoktunk, majd elköltöztünk és egymás mellett van a lidl és a spar. Bementünk a lidl-be, de sokszor többet hagytam ott mint a sparban, úgy hogy kb. Ugyanazt veszem mindig. Tehát non food, vagy nasi nem igazán játszik.


Akkor jöttem rá, hogy azért mert a sparban tudom mi éri meg, ha emelnek, vagy más árú van, akkor hagyom. A lidlben nem voltam járatos, így drágában jövök ki, mert nem azt néztem mi éri meg.

2022. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Attol fugg miket veszel van ami szo szerint ketszeres ar, van ami vsak 5 szazalek
2022. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!