Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Aldi jobb vagy rosszabb, mint...

Aldi jobb vagy rosszabb, mint a Lidl? Vagy kb úgyanolyanok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 1. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Gyakorlatilag az egyik kutya a másik eb.
2022. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát mindegyik kék-sárga logó szóval...
2022. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ezt a kérdést már én is feltettem magamnak, hisz számomra is egy kategória a 2, ennek ellenére ahol lakom, egymás mellett van a két üzlet, az Aldi üres, nincs előttem soha senki a kasszában, a lidlben alsó hangon 40 percet töltök, úgy hogy majdnem minden kasszában ül valaki.
2022. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mitől jobb, vagy rosszabb egy bolt? Árak, eladók, hőmérséklet, áruválaszték, méret, világítás, parkoló? Vagy mi? Amiket leírtam, az kb ugyanolyan ezekben.
2022. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Aldiban nincs Pepsi Cola. Ha a világon legtöbbet forgalmazott üdítőt nem tartanak, akkor számomra egy béna bolt. Nem járok oda 15 éve. Előtte is csak 2-szer voltam, pedig a Lidl-hez messzebb kell autóznom.
2022. okt. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen ugyanolyan.

A lidl inkább a hétköznapi vasárlói igényeket szolgálja ki. Pl. A zöldségpultja messze a legjobb a multik közül a mi városunkban.


Az aldi a speciálisabb igények esetén telitalálat. Pl. a reformélemiszerek, laktóz, gluténmentes termékeiben nagyobb a választék, és nem brutál drága. Ha a zöldség-gyümölcs pultja vállalhatóbb lenne, akkor simán átszoknék oda.

2022. okt. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az aldi kedvelhetőbb, talán azért, mert nálunk más a vásárlói kör.

Lidl kettő van, ha oda megyek, inkább választom a város szélén lévőt, nem a lakótelepit.

2022. okt. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az Aldi a város szélén van, aki oda akar menni, annak kocsiba kell ülni, ezért pl. idős ember, nyugdíjas kevesebb van sokkal.

Lidl a városközpontban van, az tele van idősebbekkel, nekem idegesítőbb, sok a vevő, sodor a tömeg.

(Érd)

2022. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 a lidliben sincs Pepsi.
2022. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Agérdon lakom, mindkét üzlet van itt. Az aldinak sokkal gyengébb a zöldség-gyümölcs kínálata, de általában minden termékkel így van. Alig megy pénztár, ellentétben a lidlvel, ahol bármilyen sokan is vannak, azonnal nyitnak pénztárt. Én nem szeretek az aldiba menni ezen okok miatt.
2022. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!