Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Titeket nem idegesít, hogy az...

Titeket nem idegesít, hogy az interspárban, minden gyümölcsöt, pékárut nekünk kell méregetni, cimkézni?

Figyelt kérdés
A Lidl, a penny, stb. Mindegyik a kasszánál méri a gyümölcsöt, pékárut stb. Ez picit fura nem?

2022. nov. 10. 11:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell odajárni, ha idegesít...

Auchanban is sk. kell mérni.

2022. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem fáj...
2022. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
20%
Mi eben a rossz lehet csalni, mérek 2-almát a zacsiban de mérés után még 2-őt bele dobok .
2022. nov. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsére olyan kőkemény életem van, hogy ez az orbitális probléma eltörpül mellette.
2022. nov. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Az élet megkeményített engem is.
2022. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Kései Sirató ***** válasza:
75%
3-as te egy tolvaj vagy. Remélem, legközelebb elkapnak.
2022. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Kései Sirató ***** válasza:
86%
Nem csak ez a hibája az Intersparnak, hanem az, hogy sokkal drágább, mint a többi hipermarket, nem vagyok hülye, ezért nem járok oda.
2022. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
3: aztán a kasszánál jól észreveszi a pénztáros, és megszégyenít a csalás miatt... Meg is érdemled!
2022. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem, számomra például egyenesen hasznos, hisz kapásból látom hogy miért mennyit kell majd fizetnem, így nem ér a pénztárnál egy esetleges meglepetés.
2022. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Itt nem az a baj, hogy nekünk kell méregetni, címkézgetni, hanem az, hogy az ember hozzászokik ahhoz, hogy sok helyen mindig a pénztáros méri le, vagy pedig pl. Tesconál te is felcímkézheted, de a kasszánál is lehet, aztán pedig az ember ehhez hozzászokik, aztán pedig a Sparban nem is jut az ember eszébe az, hogy itt nem így működik, aztán pedig odamegy a kasszához, és akkor jön rá, hogy elfelejtette. Engem nem idegesít, hogy nekem kell méregetnem, ez legyen a legkisebb problémám, viszont van, amikor már a pénztárnál jut eszembe, és akkor megyek vissza.
2022. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!