Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tesco önkiszolgáló kasszáiná...

A Tesco önkiszolgáló kasszáinál lehet egyszerre több fizetési móddal fizetni?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a vásárlásom felét készpénzzel fizetem ki, a maradékot pedig bankkártyával.

2022. nov. 12. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

nem.


Max akkor, ha az egyik felét leszkenneled, kifizeted majd a másikat is ugyan így.

2022. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Az első hülyeséget írt. Rendszeresen fizetek úgy, hogy bedobálom a lóvét, aztán ha elfogy, a maradékot kifizetem bankkártyával.
2022. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha ketté bontod a vásárlást akkor igen. Tehát ahogy az első válaszoló is írja. Egyik felét leszkenneled kifizeted, aztán a másik félét is, mintha két különböző vásárlás lenne.
2022. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Igen, simán megoldható, úgy, ahogyan előttem is írták, a két fizetési mód között lezárod a vásárlást, elpakolod a kifizetett cuccokat, és kezdesz egy új vásárlást.

Azt viszont nem lehet megcsinálni, amit a kettes írt.

2022. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Utalvány, üvegblokkal kuponnal is tudsz fizetni ott, valamint készpénz és bankkártyával is lehet együttessen fizetni, akár mind az 5 fizető eszközzel is fizethetsz 1 tranzakcióban. Fontos, hogy amennyiben készpénzzel és bankkártyával is fizetsz először a kp-val kell kezdeni és a hátralékot tudod kártyával fizetni.

Üdv egy Tescos dolgozó!

2022. nov. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Azt elfelejtettem írni, ha speciális kasszához mész amelyik mondjuk csak bankkártyás vagy csak készpénzes akkor ott az ellenkező fő fizetés móddal nem tudsz fizetni, de utalvánnyal, üvegblokkal és kuponnal is tudsz azoknál a kasszáknál fizetni. Ha van még kérdésed írj nyugodtan 😊. Vagy akár valamelyik nagy tudású kommentelő is írhat,hogy felvilágosítást kapjon.
2022. nov. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5; Köszi. :)

Ha mondjuk kp-val és bankkártyával akarok fizetni, akkor a kp-s fizetési módot kell választani, bedobni a pénzt, és ha elfogyott, utána csak odaérinteni a kártyát a terminálhoz? Vagy a kettő fizetési mód között meg kell még nyomni valami gombot?

2022. nov. 13. 07:08
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, kipróbáltam. Lehet egy tranzakción belül kp-val és kártyával is fizetni, nem kell megbontani a vásárlást, úgyhogy nem értem, a kettes és ötös válaszolót miért pontoztátok le, mert nekik volt igazuk.
2022. nov. 14. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!