Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Minek éri meg a Sparban/Inters...

Minek éri meg a Sparban/Intersparban nagybevásárolni?

Figyelt kérdés
Majdnem az összes termék drágább, nem értem, hogy pláne ilyen árak mellett ki vesz ott egy bevásárlókocsi terméket. Maximum azért éri meg odamenni, ami máshol nincsen, mert tényleg nagyobb a valaszték, de olyan termékeket ott venni, ami máshol is van, nem éri meg...

2022. nov. 18. 18:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Én speciel olcsóbban bevásárolok a sparban mint a lidl-ben. A kettő egymás mellett van nálunk és úgy, hogy ugyanazt veszem (50% zöldség, 30% tejtermék, 10% hús,10% egyéb - olaj gabona stb) Az intersparból jövök ki olcsóbban. (és a B kat. rizs kivételével egyik sem sbudget termék)
2022. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem Magyarországon élek, nálunk nincs Spar. Vannak drágább és olcsóbb uzletlancok. Szemelyszerint én az egyik legdragabbnak szamitoban szoktam vasarolni. Az oka igen egyszeru: ott a legjobb a minőség. Mindig ugyanaz a kifogástalan minőség. Az üzlet mindig tiszta, mindig elérhető minden termék, az akciós is. A kiszolgálók kedvesek, segítőkészek. A személyes vásárlás mellett ez az uzletlanc az, ahonnan a heti nagybevasarlast házhoz rendelem. Erre is lenne olcsóbb, de itt is a minőség döntött. Pluszban az eddigi ~10 évben egyetlen olyan kiszallitoval nem találkoztam, aki ne lett volna a végletekig kedves és segítőkész. Az ugyfelszolgalatuk tökéletes, pillanatok alatt reagálnak és soha nem az ügyfél a hibás. Ezek a plusz dolgok nekem megérik azt az x összeget, amivel ez az üzlet drágább.
2022. nov. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

11-es!

Biztos, hogy nem! Esetleg, ha a mennyiségeket nem veszed figyelembe és kisebb kiszerelésű terméket veszel a sparban.

2022. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag nyilván senkinek nem éri meg bármit drágábban venni. Esetleg vannak akiket nem érdekel az ár és más okból járnak a Sparba. Pl az van közel, nagy a választék, szeretik a saját márkás termékeit, stb.
2022. nov. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

mert ott van csemegepult (ami olcsóbb mint a lidl felvágottak)

van húspult

zöldség-gyümölcs ugyanolyan és ugyannnyi

szárazáru ami drágább valóban

2022. nov. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
12. Na ilyen bót nem lesz itt soha😂
2023. jan. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

16-os!

Már van. Pl a Culinaris.

2023. jan. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16!


Pedig erre kellene hogy haladjon a vilag. Ez az üzlet sem egyedi itt. Pl a kontaktlencsemet is mindig rendelem. 60 euro körüli összeg három havonta, tehát nem egy egetrengeto összeg, de azért nem is pár cent. Alapesetben egyik nap megrendeltem es másnapra itt van. Pár hónapja viszont még egy hét múlva sem érkezett meg, így írtam az uygfelszolgalatnak. Semmi probléma, kuldenek új csomagot. Másnap meg is érkezett. A másikkal együtt... Újabb email az ugyfelszolgalatnak: megjott a másik is, küldjenek egy számlát róla, hogy rendezhessem, úgyis szükségem lesz rá, nem küldöm hát vissza. Felhivtak, elnézést kérték a kellemetlensegert és "vigaszdijkent" ingyen megkaptam az extra lencseket.

2023. jan. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!