Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért nepszerűbb a Lidl mint...

Miért nepszerűbb a Lidl mint a Penny?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal tisztább,minőségibb,olcsóbb,jobb a valszték a pennybe mint a lidlbe..legalábbi nálunk.

2022. nov. 21. 18:07
1 2 3
 11/22 qkker1 ***** válasza:
88%
Olcsóbb, jobb.
2022. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is a penny tele van nem ma barnultakkal, meg lepusztult csövesekkel, amivel alap esetben nekem semmi bajom nem lenne, de mikor ott állnak neki túrni az árut meg a péksüteményt a mocskos kezükkel (szó szerint retkes, nem a gyűlölet beszél belőlem), na utána már annyira nem szívesen fogom meg a dolgokat. A Lidl nálunk meg kijjebb van, a város "putris" negyeddel pont ellentétes szélén, tömegközlekedés nincs, úgyhogy oda alig járnak az ilyenek. Amúgy a választékát, minőségét is jobban szeretem.
2022. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk egy retek a penny. Amióta felújították meg átalakították kb semmit nem lehet kapni az akciós termékekből, megszűnt néhány termék, ami miatt bejártam. Délután már semmi nincs feltöltve, amikor végzek munkában. Reggel, amikor megyek még nincs nyitva. Szabadnapon meg kizárt dolog, hogy ezért kocsiba üljek. Úgyhogy jó ideje be sem tettem a lábam. A Lidl lefosztva egy ünnepi forgalomban is különb, mint a penny egy nyitás után. Azt kifejezetten utálom, hogy alig van ember a pennyben. Simán hagyják, hogy 10-15 ember sorban álljon és egy kassza megy. Úgyhogy felejtős.
2022. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer a decemberi fagyok kellős közepén láttam a péksütiken mászkálni csigatempóban egy hatalmas húslegyet, el is vette a kedvem sokáig a péksütitől
2022. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%

A válaszom: minőség, választék.


A pennybe a lábam be nem teszem, pedig innan ahol lakok egy köpésre van. Inkább autókázok kicsit.


Akárhányszor be mentem a pennybe majd fel löktek, raklapok az útban amitől elférni se lehet, és ha szóltam még majdnem én lettem lehülyézve, hogy " hádde valahogy ki kell tenni az árút. " Persze ki kell. De a vásárlótér nem raktár, ezenkívűl se a lidlbe, se az auchanba, se a sparba pl nem láttam még raklapot a sorok közt.


Ezenkívűl van 4 pénztár, rogyásig vannnak a sorok, erre pont mikor sorra kerülnék elhajt a kasszás mert ő épp bezár. Persze értem én, hogy ő is ember neki is kell pisilni kakilni, cigizni, enni. Nem is az eladót hibáztatom hanem a penny vezetőségét amiért ennyire leterheli a dolgozóit.


A másik, amit egyszerűen se a lidlnél, se a pennynél, se az aldinál nem értek, hogy mi a bánatos lókolbász hegyes végéért nincs kisebb kosár csak kocsi.

Főleg egy kisebb alapterületű boltban. Tudom, hogy többet vásárolj. Csak mikor hátulról egy ember oldalról egy ember tolja nekem azt a sz.rt akkor néha elgurul a gyógyszerem.



Visszatérve. Lidl. Választék, minőség.

2022. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
Itt egy borzalom az összes Penny, rendetlenség, magas árak, és valóban a nem idén barnultak járnak oda. Voltam már külföldi Pennyben, össze sem lehet hasonlítani.
2022. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%
Gyàrtunk saját márkás terméket a pennynek és a Lidl-nek is, míg a penny a legrosszabb minőség, addig a Lidl ugyanaz, mint a miénk (leghíresebb márka), csak fele annyiért
2022. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
96%
Néha bemegyek a Pennybe, a tisztasággal nincs gond, de nem minőségibb, drágább, mint a Lidl és a választék jóval kisebb.
2022. nov. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%
Penny mindig is Magyarországon az üzletek rangsorában a alján kullogot .
2022. nov. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
87%
a lidl egy utcányival jobb, mint a Penny, a Penny nagyon leromlott. Nincs választék, tényleg gagyi lett.
2022. nov. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!