Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mit érdemes vásárolni a COOP...

Mit érdemes vásárolni a COOP üzletekben?

Figyelt kérdés

A SZÉP kártyámról szeretném felhasználni az egyenleget apránként. Úgy tudom, hogy a Coop üzletekben elfogadják, ezért az érdekelne, hogy milyen terméket éri meg ott vásárolni? Aminek jó ára van? Lisztet, cukrot mennyiért lehet ott venni? Nyilván meg fogom nézni az akciós újságukat is.

Szokott-e valaki valami konkrétat ott vásárolni, ami jobb áron van mint máshol?



2022. nov. 30. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk falun csak az van. Én húst szoktam ott venni, mert tudom hogy friss, és jó árban van.Mindent mást csak ha muszáj, vagy ha akciós.

Most a coop - nál nincs drágább bolt.

2022. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1# Liszt kb. 170ft a hatósági áras. Cukor fél éve nincs,olaj, tej 2 hónapja.
2022. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ma reggel a cukor 279 volt, de csak egy kiló vehető egyszerre. A lisztet nem néztem, mivel már nem használok fehér lisztet, csak elvétve, ha nagyon muszáj.

Csirkemellet veszek onnan rendszeresen, de gyorsan elfogy. Olykor a pulykamell is jó akcióban van. Mi szeretjük. A legolcsóbb olaj náluk 679.Sajnos olyan is....

Néha a gyümölcsöket is jó áron lehet megvenni, főleg az almát.

Vannak közeli lejáratú termékeik, azokból sokszor sikerül felpakolnom.

Drága, de minden más bolt is már.

2022. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kb semmit. Minden ott a legdrágább.
2022. dec. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. egri párizsit - ha épp ott van.
2022. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Szinte mindent. De a Gallicoop téliszalámi is Pick-termék.
2022. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!