Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Újpesten olcsó cukrászda?

Újpesten olcsó cukrászda?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már nem igazán lehet Újpesten (és egész Budapesten) találni olyan cukrászdát ahol 1000 Ft alatt lenne süti, de ha tudtok ilyet kérlek ne tartsátok magatokban☺️

2022. dec. 17. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Újpesten a piacon szoktunk sütit venni a lipóti pékség meg stb. oldalában, 350 ft/db, és egészen finomak.
2022. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

"350 ft/db"

Ez mikori adat?

2022. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
350-ért én is vennék finomságot szivesen!
2022. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Kettes!

Egészen pontosan pénteki. Még költözés előtt utoljára beugrottunk..


Mindig van rengeteg féle süti, de azért megéri korán menni (9-10 körül még teljesen jó, de volt, hogy 11 után mentünk, akkor is volt, csak kicsit kevesebb választékkal, de ilyen áron.. nem csodálom)

Illetve lehet venni tálcára csomagolt linzert, islert, illetve sós aprósüti is volt, ha jól emlékszem. Én mindig leragadtam a dobosnál, mignonnál, meg a hasonlóaknál, de a férjem az a meggyes krémest, a sima krémeseket, meg a pisztáciás és gesztenyés szeletet favorizálta.

Az első alkalommal félve vettem, de meglepően jó a minőség, aztán utána fejenként 3-3 sütivel estünk haza, ha olyanunk volt. :D

Tényleg melegszívvel ajánlom, ha nem 650 km-re költöztünk volna, simán visszajárnék.

2022. dec. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük! :))
2022. dec. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt a helyet valamelyik nap én is megnézem :)
2022. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azóta már 360,Ft/db, de még így is jó! :)

Egyelőre csak szemeztem vele, mert ugye karácsonykor adódik épp elég süti amúgy is, de biztos ki fogom próbálni. :)

2022. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!