Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » TESCO-nál rendelt házhoz...

TESCO-nál rendelt házhoz szállításkor, ha nincs lift, kötelesek-e felvinni az árut a 3. emeletre?

Figyelt kérdés

Lift nélküli házban éltem évekig, ott soha nem volt probléma, felhozták az árut a 3. emeletre a lakásom ajtajáig.

Most liftes házban élek, szintén a 3. emeleten. A múltkor megérkezett a TESCO futár, a lift nem működött, elromlott. Erre közölte, hogy ő nem hajlandó felvinni az emeletre az árut és visszavitt mindent a raktárba.

Nem értem, mert a futároknak van olyan eszközük, amelyikkel fel tudják vinni. Szóval, nem kézben viszik.


Mielőtt rám támadna mindenki, hogy miért nem vittem fel én, tájékoztatásul közlöm, hogy gerinc és térd problémák miatt. Ezért is költöztem liftes házba.



2023. ápr. 14. 01:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Családi háznál is elvárnád, hogy a szobádig vigye az árut? Elképesztő vagy, de komolyan. Arra lusta valaki, hogy elmenjen bevásárolni az egy dolog, de hogy még a kiszámított áruért is lusta lemenni az durva!
2023. ápr. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is gerinc-és térdproblémáim vannak, ezért költöztem földszintre.

Ahogy látjuk is, a lift nem megbízható és kritikus helyzetben nem akarok a lakás foglya lenni.

...

Azért gondolj bele, hogy mi van akkor, ha 10-en laksz, rendelsz és rossz a lift! Nem hiszem, hogy kötelességük felcibálni egy havi bevásárlást gyalog, több emeletet.

De erről meggyőződhetsz, ha felhívod a vevőszolgálatot!

2023. ápr. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Salx Narval ***** válasza:
27%
Ha ezt mondta nyilván így is van, biztosan felvitte volna ha a munkaadója ezt megkövetelné. Érdemes előre megbeszélni a szállítókkal az elvárásaidat, ill én valószínűleg felajánlottam volna egy kis plusz pénzt a plusz munkáért. A lányom kanapéját is csak a házba voltak kötelesek behozni, egy kis kenőpénz és konkrétan az emeleti szobában lévő helyére vitték és lehozták a régit is. Így megy ez kérem. A szemetesek is elvisznek mindent egy kis pálinkáért cserébe.:D
2023. ápr. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
88%
Mi lenne ha ezt a kérdést a Tesco ügyfélszolgálatnak tennéd fel?
2023. ápr. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

[link]


“ Rendelésed pedig egészen az ajtódig visszük, így nem kell nehéz bevásárlótáskákat cipelned.”

2023. ápr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
12%
Ha a lustaság fájna a kérdező már biztosan ordítani….
2023. ápr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Miért lustaság az, hogy valaki a kifizetett szolgáltatást meg is akarja kapni? Azt a szolgáltatást, ami pont azért van, hogy aki kényelmes vagy fizikailag nem alkalmas cipekedni, az is ehessen.


Eszem megáll egyesek mekkora taplók itt


Ez kb olyan, hogy elmész a fodrászhoz, de az csak megmossa a hajad, le nem vágja, és mindenki nekiáll az utcán hőbörögni, hogy ha nem lenne lusta, akkor levágná magának.

2023. ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Ajtóig lennének kötelesek vinni, nyugodtan tegyél panaszt.

Nyilván nem viccből rendel az ember házhoz.

2023. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

A tesco a lakásajtóig vállalja a szállítást, kötelesek addig felvinni.

A nagybátyám 4. emeleten lakik (mozgássérült, egyedül nem tud lépcsön járni), a házban nincs lift, és évek óra a lakásajtónál adják át az árut, amit személyesen vehet át.

2023. ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

Kérdezö: jelezd a Teesco ügyfélszolgálatának, mert a szállítási feltételknél - “ Rendelésed pedig egészen az ajtódig visszük, így nem kell nehéz bevásárlótáskákat cipelned.” - a lakásajtóig szállítást vállalták.


Akik meg itt hözöngenek, hogy miért szállíttatja az árut, miért nem megy el személyesen, probálják meg felfogni, hogy vannak emberk, akik egészségügyi okokból vagy mert idösek, fizikailag nem képesek bevásárolni járni, cipekedni, és éppen ezért választanak olyan szolgáltatást, amivel ezt ki tudják küszöbölni.

2023. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!