Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidl önkiszolgáló kassza...

A Lidl önkiszolgáló kassza képernyőjén mi az a "saját szatyor"?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha zöldséget saját zöldségzacsiba teszed
2023. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy mielőtt ráteszed a mérlegre a cuccokat, lemérheted a saját szatyrot, és közvetlen abba pakolhatsz.
2023. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már régóta abba a Lidl újrafelhasználható zacskókba teszem a zöldséget. Úgy emlékszem a rendes pénztárnál levonják a súlyát, ami talán 8 gramm?


Ezt megérte nekik beleprogramozni?

2023. ápr. 27. 18:36
 4/7 A kérdező kommentje:
A #2 logikusabb, legközelebb kipróbálom.
2023. ápr. 27. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért pontoztál le (kettes), de szó szerint a saját szatytod beolvasása az.


Én külföldön élek, itt 4-5 éve mindenhol robot pénztár van, és mindegyikben ugyanaz az opció van.


Saját szatyor = az amit te hoztál


Szatyor hozzáadása, és számos gombok = hány darab műanyag táskát akarsz vásárolni.


Minden robotpénztár egy kaptafára megy, lánctól függetlenül. Szerintem ugyanaz a program is fut rajtuk, csak az interface grafikája van hozzáboronálva a cég bradjéhez

2023. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le.
2023. ápr. 28. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:
szatyorsúly-nullázó.
2023. máj. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!