Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért esett ekkorát a Lidl...

Miért esett ekkorát a Lidl színvonala?

Figyelt kérdés
Minden termékük iszonyatosan megdrágult, közben meg a minőség is leesett a béka s@gge alá. A péksütemények piszkosul megdrágultak, közben ugyanannyit silányultak is. Az időszakos termékek hasznavehetetlen gagyi sz@rok lettek. Totál spórolás megy ezerrel a vásárlók kárára. Világos, hogy infláció van, de ha árat emelnek akkor a minőség miért esik, vagy ne emeljenek árat és akkor árulhatják a gagyit.

2023. máj. 7. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
"Brüsszel, Soros, elhibázott szankciók. Béke!"
2023. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
nem csak ott esett, mindegyik boltban
2023. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

A minőség "rontása" is az áremelés egy módja, amíg az emberek azt is megveszik, élnek is vele.

De nem kellene a Lidlt okolni, ez minden üzletben így van, ha nem akarnak csődbe menni.

Na de béke van nem? Akkor meg mi a baj?

2023. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre ilyesmit, de egyébként létező áremelési tényező. Nemcsak pénzzel lehet növelni, hanem mennyiséggel és/vagy minőséggel csökkenteni.
2023. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Menj más üzletekbe is, akkor rájössz, nem csak ott van ilyen, hanem mindenhol.
2023. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
És eddig azzal jöttek hogy drága a szállítás azért ennyi az annyi. Most 550 a gázolaj literje, ilyenkor mi van? Gusztustalan az összes. 20-30% leárazás kellene hogy legyen.
2023. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Én semmi ilyesmit nem vettem ott észre. Persze, drágultak- de hol és kinél nem? De a minőség standard, és ár/ érték arányban még mindig az egyik legjobb üzletlánc.
2023. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Szutyok lidl. Aldi sokkal menőbb.
2023. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Magyar Aldi,Lidl egy katasztrófa,tulárazott nem is kicsit és ráadásul kisebb kiszereléseket hozznak magyarországra drágábban mint Németországba. Mirelit pult siralmas választéka.

Az évek alatt teljesen elmagyarosodott igénytelenedett.

2023. máj. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!