Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Másnak elérhető a Tesco...

Másnak elérhető a Tesco Otthonról weboldala?

Figyelt kérdés

Órák óta nem elérhető nekem a bevasarlas.tesco.hu. Egy teljesen fekete felületen balra fent ezt írja:


Access Denied

You don't have permission to access " [link] on this server.


Majd alatta: Reference #számok, köztük pontok, egy c-betű; a számok egy része az oldal újratöltésekor megváltoznak.


Mi lehet a gond, nálam, vagy a Tescónál van? Hogy oldható meg vagy mikor oldódik meg? Köszönöm a válaszokat!



2023. máj. 12. 17:40
A kérdező szavazást indított:
Nálam minden oké
Nálam is ugyanez van
Nálam más gondja van
Volt probléma, de megoldódott
Egyéb
*Véletlen kattintások gyűjtőhelye*
4 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam rendesen müködik
2023. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit te linkeltél annál kiírja a hibát nálam is..Így viszont elérhető.Próbáld meg talán neked is:

[link]

2023. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2, így is ugyanaz. :(

Chrome-ban, Operában, Edge-ben; telefonon Chrome-ban is.

Az applikáció megnyílik, és nem fekete, ott amikor megérintem a bejelentkezést, valami váratlan hibaféleséget ír ki, és visszatér a főoldal.

2023. máj. 12. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
töröld a cache-t!
2023. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Töröltem, sütiket is.

Rendelés közben már volt olyan, hogy újra kellet tölteni, mert hirtelen nem lett elérhető, de ilyen még nem.

Más weboldalak működnek, de a Clubcard alkalmazásban sem tölt be minden.

2023. máj. 12. 19:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Mára megoldódott alkalmazásban és telefonos Chrome-ban, így gondolom számítógépen is. Nem csináltam semmit, magától, és modell nem csak egy helyen, gondolom, központi volt a hiba, viszont nálatok meg semmi gond nem volt. Érdekes. Köszönöm a válaszokat.
2023. máj. 13. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!