Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Spar 20% átverés?

Spar 20% átverés?

Figyelt kérdés

Letoltottem az applikációt. Gondoltam kipróbálom, hogy 4 általam választott termékre 20% kedvezmény.


Nos.. Hát ez egy rohadt nagy átverés. Konkrétan az 1 db zöldpaprikabol adtak, semmi másból.


Vettem csirkemellet, banánt, szőlőt és paprikat. Mindent teljes áron. A pénztáros megmagyarázta, melyikre miért nem jár.


Na ezek után inkább maradok a Lidlinel. 😂😂


2023. máj. 12. 22:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%

El kell olvasni a feltételeket. Máshol, máskor már megírtam, hogy (bolttípustól függően) a kínálat minimum 50%-ra nem felhasználható az a sz.r


Ez már csak egy ilyen átverés. Fokozatosan zárják ki a beváltható termékek körét. Egy ideig megérte vele az amúgy 2-3x túlárazott s-budge termékeket megvenni, de szemet szúrt nekik és simán kizárták őket az akcióból. Kíváncsi vagyok egy másik márkát mikor ütnek ki a körből, aztán akkor befejeztem végleg az ezzel való bohóckodást.


Többet veszítenek így ezzel, mert ha valaki elsőre beszpatnak, mint téged kérdező, akkor fennáll a veszélye, hogy még annyit sem fog vásárolni, mint addig.


A lidl meg máshogy vicc kategória, csak tudni kellene olvasni és logikusan gondolkodni. Bár, akinek pénze van, annak ilyeneket nem kell csinálnia.

2023. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Ezt én is így gondolom!
2023. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Az alkalmazás nem írja le részletesen a feltételeket. A pénztárnál tudtam meg. De ennyi volt részemről a Spar. Eddig se csíptem.


Mivel már minden xarra alkalmazás kell, minden boltban komoly logisztika előzne meg, hogy aktivalj minden kupont, ja, és még keresgéld is ki valahol a honlapon hozzá a részleteket...


A Lidl ilyen szempontból tök jó. Rámegyek az aktivált kuponra, rögtön mutatja, mennyi helyett mennyiért vehetem meg az árut.


Itt meg, bocsánat, hogy nem olvastam át az egész Spar üzletszabalyzazot.. Nem hülye vagyok, hogy ne tudjam értelmezni, de köszönöm az építő hozzászólásodat.

2023. máj. 12. 23:10
 4/22 A kérdező kommentje:
Kettes, hogy gondolod? Mint én, vagy mint az első válaszoló? Ebből nem derült ki.
2023. máj. 12. 23:16
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező: de, az alkalmazás leírja, csak tudni kellene olvasni és megnyomni a "további részletek" vagy hasonló kiírású linket. Egészen hosszas leírást tartalmaz az app.
2023. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem átverés, csak kb. minden termék ki van zárva. :D Az apróbetűs részben le van írva egyébként részletesen, ezért nem mondható átverésnek, de tényleg alig van termék, amire fel lehetne használni. Max olyanok, amiket amúgy nem vennél meg, csak most a kupon miatt talán megveszik páran. Nevetségesen körülményes kuponok.
2023. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem írja le az alkalmazás nézd meg.
2023. máj. 12. 23:56
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha szinte minden termék ki van zárva, és a lényeg valahol valamilyen apróbetus részben van, akkor az árverés az appban leirt szöveghez képest. Legalábbis megtevesztes, az biztos.
2023. máj. 12. 23:57
 9/22 A kérdező kommentje:

Most direkt elolvastam az apróbetus részt, amire egyenként a boltban közlekedve kinek van ideje?


Nem derül ki belőle, csak hogy nem minden üzlet nem minden árujara vonatkozik, meg a tőke és vadhusok, s-budget és egyet fizet kettőt kap, valamint akciósokra nem érvényes.


A szőlő és a banán mi? Nem volt akciós. De a paprikára járt, az se volt akciós.


Ez egy orosz rulett. Tehát a pénztárnál tudod meg, nyertél avagy sem.

2023. máj. 13. 00:02
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

7: De, leírja.


[link]

2023. máj. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!