Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Aldi vagy Lidl a kedvenced?

Aldi vagy Lidl a kedvenced?

Figyelt kérdés
Ha választanod kellene a kettő közül, akkor melyikhez lennél hűségesebb? És miért?

2023. máj. 26. 10:52
A kérdező szavazást indított:
Aldi
Lidl
70 szavazat
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Én a Lidl-t választanám, mert jobb a termékkínálat! Főleg a szezonális termékeik, amik a barkács szekcióban vannak.
2023. máj. 26. 10:53
 2/23 harebell ***** válasza:
89%
Lidl termékeit jobban szeretem, de messzebb van és mindig nagyon sokan vannak, emiatt Aldiba többet járok.
2023. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Aldit jobban szeretem de lidl van kozwlebb.

Ami hianyzik az aldibol az a pilos light trappista sajt de azt csak párhavonta veszek amugy is

2023. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Az aldival nekem az a bajom, hogy nyugdíjas német házaspárnak érzem magam benne.
2023. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Lidl nekem jobban tetszik minden téren. Aldiba csak akkor járok ha ott van valami olyan termék ami csak ott kapható és árban is elfogadható. Nekem mindkét üzlet egyforma távolságra van mert Lidl a város egyik részében van Aldi meg a másikban és igazából ha elindulok itthonról akkor mindegy melyikbe megyek mert távolságra ugyan az csak az irány nem. Többnyire a Lidl az ami útbaesik mert munkahelyem azon az útvonalon van és onnan ha jövök haza akkor csak 100 méteres kitérőt kell tennem a Lidl felé ami semmi, ha meg Aldiba mennék akkor a városon átkell mennem gyakorlatilag.
2023. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Tilinkó válasza:
84%
A Lidlben állandó a rendetlenség, az Aldiban jobban vigyáznak a tisztaságra is.
2023. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
Legjobb a Penny. Legolcsóbb.
2023. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Mi a környéki tapasztalatunk alapján a Lidl-t kedveljük jobban, mert az számunkra áttekinthetőbb rendezettségű és ismerősebben "otthonos" érzetű.

De az is lehet, hogy ebben a pozitív érzetünkben mégis inkább az itteni Lidl-es eladók mindig kedvesen segítőkész és rugalmasan gyors magatartásának van nagyobb szerepe.

2023. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Hasonló, de LIDL be járok jobban
2023. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Árucikktől függ. Van amit ALDI ban veszek
2023. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!