Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a különbség a SPAR és...

Mi a különbség a SPAR és DESPAR boltok közt?

Figyelt kérdés
Eddig azt már megállapítottam, hogyha találok DESPAR márkájű üdítőt, az Olasz.

2023. máj. 28. 03:53
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Egy másik márka a Spar csoporton belül. Lsd. Interspar a hipermarket, Spar a szupermarket stb.
2023. máj. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Egy sajátmárka, olyan mint az S-Budget, SimPex, meg még van egy csomó sajátmárkájuk, egyszer láttam egy jó hosszú listát.
2023. máj. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Üzletet írtam..
2023. máj. 28. 10:36
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Pedig helytálló amit a második ír. A Despar olaszországi saját márkája. A benzinkutakon látok Despar felíratot.
2023. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Despar az Spar cég első eredeti, márkaneve a saját boltjaik számára. De spar = a fenyő hollandul. Olaszországban is van, máshol is. Később diverzifikáltak és van mindenféle másik típusú üzlet is más név alatt. Más szolgáltatásokkal, egymástól külön álló akciókkal, kondíciókkal, más nevű saját márkás termékekkel.

Mo-on a benzikutakra vetették be a DeSpar-t, hogy ne kavarjanak be az országban már funkcionáló masik 2 márkanévnek. Még mindíg bedobhatják a Spar Express-t is később, megint az előzőektől fuggetlenül. Ki van ez találva.

2023. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
részben a méret
2023. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Despart benzinkútnál láttam
2023. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az Interspar a nagy...
2023. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kislányok bent.
2023. jún. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!