Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb üzletlánc?

Figyelt kérdés
2023. máj. 31. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyikben más a jó.

Én több boltban szoktam vásárolni.

2023. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen. A kisbolt is nagyon jó.
2023. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszer?
2023. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Az utcavégi vegyes az a legjobb. Ott mindég van valami akciós.
2023. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ahogy a 4es mondja. Én ott veszem a slice kólát meg a citromos liftet.
2023. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, ha mindegyikbe körül szoktál nézni és vannak kedvenc termékeid náluk. Én kb mindenhova járok de, ha muszáj valamit mondani akkor a LIDL.. viszont nagy hátrány, hogy ott nincs hentes pult. (Spárban pl van.)
2023. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A Lidl-t mondanám, egyrészt mert viszonylag olcsó, másrészt sok jó cucc van ott, ami máshol nem kapható. Viszont húskészítményeket a Sparban szoktam venni, ott nagyon jók pl. a felvágottak meg a grillkolbászok.
2023. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem az Ikea.
2023. jún. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz egyet mondani, mert tényleg mindegyik másban jó, mindegyik boltba más miatt megyek be, mindenhol meg vannak a bevált termékek. Viszont ha még is kéne egyet mondanom, az a Tesco lenne. Tudom, drágább, viszont ott minden megtalálható, amire nekem úgy szükségem van. Ez alatt azt értem, hogy én például cukorbeteg vagyok, és a Tescoban van megfelelő liszt, több édesítőszerfajta, több cukormentes édesség, stb. Összességében nagyobb a választék a speciális étrendekhez. Szóval ha csak a Tesco lenne az egyetlen bolt a környékemen, akkor is megtudnák lenni és mindent betudnák szerezni ami az én életmódomhoz kell. Ettől függetlenül mi is több üzletláncba járunk, meg van hogy mit hol szoktunk megvenni, de ha választanom kéne egyet, ami nekem egy olyan "muszáj", akkor az a Tesco, a választék miatt. Nyilván ha az árakat nézzük, akkor sokszor nem a Tesco áraival jár az ember jól.
2023. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!