Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A lidl vagy a Penny a jobb...

A lidl vagy a Penny a jobb minden szempont szerint?

Figyelt kérdés
ti hova szoktatok többet járni

2012. nov. 4. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Lidl -be szoktam járni .
2012. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőbe szívese járok, lényeges különbség hogy a Lidl-ben csak kizárólag minőségi termékek vannak nem találsz gagyi vagy rossz ízű/összetételű termékeket emellett nagyon olcsó-a Penny meg azért jó mert szinte minden olcsó de itt azért le kell mondani a magas minőségről az ár miatt.
2012. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
A kategórián belül Lidl és Aldi nálam egyforma, Penny az élelmiszereket tekintve az emberi fogyasztásra alkalmatlan kategória, CBA drága és nem jobb, mint az elsőként említettek. Pennybe akkor megyek, ha már nagyon nincs pénzem. (Lidlben is lehet érdekes összetételű kajákat találni.)
2012. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kb ötévente egyszer megyek pennybe - szerintem elmondhatatlanul jellegtelen, nem igazán érzékelek semmi pluszt bármelyik másik lánchoz képest. A lidl-t szeretem, általában havonta, kéthetente ott vásárolok. Szeretem a zöldség-gyümölcs részlegét, és ami kifejezetten szuper, a LEL mosópor, valamint CIEN termékek. Szerintem sokkal jobb.
2012. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

én mindenképpen a LIDLt preferálom, lényegesen nagyobb a választék és jobb minőségűek a termékeik, mint a Pennyben kaphatók; plusz: amiért különösen rühellem a Pennyt, az a gyakran (néha még csúcsidőn kívül is!) feltorlódó sorok az egy, max két (!) aktív pénztárnál, ill. az, hogy meghirdetnek valami non food akciót, aminek a 90%-a már aznap reggelre kifogyott, ergo ha nem akar valami elb..cseszett sprintversenybe benevezni az ember, hogy nyitásra ott toporogjon az ajtóban, akkor el se induljon, mert csak bosszankodni fog - ez pedig szimpla POFÁTLANSÁG a részükről!


nem mondom, hogy a Lidlnél ilyen soha nem esik meg, mert igen, megesik, de lényegesen ritkábban! az áraik pedig teljesen pariban vannak a Pennyvel.


hogy miért járok mégis a Pennybe akkor? hát mert a XI. kerületet valamiért elkerülte eddig a Lidl bolthálózat, itt a Sashegy környékén sajnos még a tavaly nyitott Bartók Béla úti Lidl is igen távoli célpontnak számít, csak ha arra van dolgom, akkor megyek el oda, amúgy nem igazán.


tényleg, miért nincs a budai oldalon több Lidl???


csakis a CBA, az aztán terjeszkedik mint a járvány, de minek? drága is, minősíthetetlenül rossz is az árukészletük jelentős része (lejárt, romlott, punnyadt, átcímkézett, stb), és folyton le akarnak húzni a pénztárnál, ha nem vagyok résen... ó de hányszor! kerülöm is őket azóta.

2016. okt. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azt lehagytam, hogy a szüleim egy Lidl közelében laknak, és ha hétvégente, kéthetente, vagy bármikor ha hozzájuk megyek, mindig bevásárlok, nem csak nekik, de magunknak is, mert a választék valóban jobb és nagyobb, mint a környékünkön fellelhető szupermarketeknél, pedig itt aztán van Spar és Aldi is szinte egymás szájában (utóbbi szintén jó, csak éppen drágább a Lidlnél).
2016. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!