Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » FONTOS: Az éjjel nappal...

FONTOS: Az éjjel nappal (0-24) nyitvatartó TESCO-kban működik egész éjjel kassza is vagy csak önkiszolgáló?

Figyelt kérdés
A budapesti Fogarasi úti TESCO-ról lenne szó.

2014. okt. 29. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát azt konkrétan nem tudom, de a párom Szombathelyen dolgozik és éjjel szokott tescoba menni melo után, ez is éjjel nappal nyitva tart, de csak az önkiszolgáló üzemel.
2014. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos van kassza is, hiszen önkiszolgáló csak kis vásárlásokhoz jó.
2014. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Régebben (kb. egy éve) amikor voltam a Fogarasi Tescoban, éjfél körül egy órára bezárták a kasszákat. Mostanában hajnal 2-3 fele mentem, akkor voltak kasszák is, így nem tudom van-e még ez a kis szünet.
2014. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak önkiszolgáló kasszák vannak éjféltől hajnali 5-ig.

Éjszakára kevés embert osztanak be, mert éjjeli pótlékot is köteles fizetni a dolgozó iránt, így csak árufeltöltés működik, nah meg persze pékség is, de az más hatáskör.


Egy tesco dolgozó.

2014. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló vagyok.

Biztonsági őr áll az önkiszolgáló kassza mellett, szóval ha olyan tervetek lenne h alkoholt vesztek nem jó ötlet, mert személyit a biztonsági őr kéri el.

2014. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

#2: miért csak a kis vásárlásokhoz lenne jó?

Én akármikor TESCO-ba megyek, minidg az önkiszolgáló pénztárhoz megyek. Számomra jóval kényelmesebb, mint a sima pénztár. (A saját tempómban kényelmesen mindet leolvasok, fizetek, utána a saját tempómban visszapakolom a kosárba, nem kell kapkodni, mint a sima pénztárban.) Ugyanúgy bármit megvehetsz, mint a rendes pénztárban. A pénztár melletti rakodóterület is jókora, nem kell attól félni, hogy ne férne el az a sok dolog, amit megvásároltál. ;-)


Kérdező: miért nem jó az önkiszolgáló? Nem nehéz ám a kezelése, és mindig van ott egy-két alkalmazott, akik segítenek, ha valahol elakadtál.

2014. okt. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4/5-ös valaszolonak koszonom a segitseget. Nem, nem alkoholt akarok venni, csak azert kerdeztem, mert egyik nap nagyon keson erek haza es kivancsi voltam, hogy be tudok-e majd ugy vasarolni a Tescoban, hogy rendes penztarnal fizetek. Nem szeretem az onkiszolgalo kasszakat.
2014. okt. 30. 03:56
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
6-os: Azért megnézném hogy egy öt tagú család nagy bevásárlása hogy fér el a rakodóterületen. Elárulom, hogy sehogy ;)
2014. okt. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

utolsó:


A rakodóterület úgy van méretezve, hogy egy teli bevásárlókocsi áru ráfér. Ergo ha csak nem dupla kocsinyit vásárolsz akkor rá fog férni...


Kérdező:

A legnagyobb boltokban (konkrétan a Fogarasi a legnagyobb, ill. legforgalmasabb boltja a Tesconak) szokott lenni "élő" kassza is éjszaka.

2014. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
#8 És mikor megy egy öt tagú család éjfél után nagybevásárlásra?:)
2014. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!