Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik ismertebb boltban...

Melyik ismertebb boltban lehet kapni római köményt?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, hogy tesco, spar, auchan, lidl, aldi, penny, coop stb és nem olyanra mint a culinaris, köszi előre is nagy segítéség volna!

2015. máj. 18. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Hát szerintem a felsorolt láncok nagyobb boltjaiban van. De nem csak a culinaris van, bármilyen kínai vagy indiai fűszeresnél fogsz kapni. Én mondjuk a fővámtériben szoktam venni.
2015. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban van.
2015. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! Remélem a fogarasi útiba van az Tesco Extra és sztem nagyobbak közé tartozik. Egy biztos örsös intersparban még nem láttam pedig már többször is kerestem.


Első: ez a "bármilyen kínai vagy indiai fűszeres" ez valami bolt hálózat vagy van valami nevük? :D rá akarnék keresni, hogy hol vannak ilyen fűszeresek, mert más is érdekelne és akkor elmennék egy ilyen jellegű boltba

2015. máj. 18. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fővám térre menj, ha több különleges fűszert akarsz venni, az Ázsiába.

[link]

2015. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A hipermarketekben megtalálod! Cumin, Kumin néven is kapható!
2015. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!