Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Penny milyen minőségben,...

A Penny milyen minőségben, főleg lidl/aldi összehasonlításban?

Figyelt kérdés
Főleg tejtermékekre, chipsekre, péksütikre gondolok, mert ezeket szoktam gyakran vásárolni. De ha tudtok, lécci írjatok más termékekről is.

2016. febr. 18. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Ízlés dolga.

Én Aldiban évente 3-4 alkalommal vásárolok, Lidl-ben hetente - Pennyiben eddig vásároltam kb. háromszor, de eszembe sem jutna újra odamenni.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az általad felsorolt termékcsoportok pont azok, amikből szinte soha nem vásárolok.

2016. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nagyjából ugyanolyan.
2016. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is mindig a lidlbe járok, néha az aldiba, de pennybe soha, pedig gazdagréten az aldi és penny 100 méterre vannak.

Csak egyszer-kétszer már néztem akciókat és nem tudom hogy nem csalódnék-e?

2016. febr. 18. 19:12
 4/12 anonim válasza:
100%

Szia!


Én szinte csak a Pennybe járok. A Lidl ott van mellette, de csak akkor megyek be, ha konkrétan kell onnan valami. A Penny saját márkás termékeit tudom neked ajánlani, mivel meglepően jó minőségűek. Ha megnézed például a felvágottak, virslik stb. hústartalmát, akkor látni fogod.

A Dárdás (húskészítmények) illetve a Sissy (tejtermékek) termékek azok, amiket nálunk az egész rokonság szeret. Na és persze az áruk is szuper, hiszen saját márkásak :)

A péksütik között, hogy őszinte legyek semmilyen különbséget sem érzek a Lidlhöz képest. Mivel mind a két bolt a fagyasztott süteményeket süti ki, a kenyereket, zsemléket pedig berendelik.

A chipsekről annyit tudok mondani, hogy egyik ismerősöm az egyik Chio Chips gyárban dolgozott, és mondta, hogy a Lidl-be, Penny-be ugyanazokat az alapanyagokat használják. Amiben különbözik az a receptúra, vagyis az ízesítés erőssége. Én a sós chipseket nem szeretem, azt nem szoktuk venni. A Hagymás tejfölös, paprikás variációk finomak.

2016. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

19:33-as vagyok.

Ja és Aűamit én nem nagyon szoktam venni a Pennyben, azok a húsok. Mivel nincs külön húspultjuk, csak a vákumcsomagolt verzió!

2016. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindháromban vásároltam már.

Lidlben a leggyakrabban, aztán Penny és végül az Aldi.


Az Aldinak az a reklámszlogenje, hogy olcsó. Hát a Penny sokkal olcsóbb. Ha ez a cél, akkor biztos, hogy ne oda menj. Egyébként a minőséggel nem volt gondom, vettem már ott pl.: kész salátát, péksüteményt, csokit, csipszet, valamint gyakrabban mascarpone-t szoktam, mert az tényleg ott éri meg legjobban.


A Lidlnek is az Aldihoz hasonlóan jó a minősége. Eddig semmiben nem csalódtam. Ott mindent szoktam vásárolni, a gyümölcsök nem a legjobbak, de ez szinte az összes boltra igaz. Kiemelném, hogy müzli szelet valami borzalom. Amúgy a Pilos tejtermékekkel is meg vagyok elégedve. Linessa kakaót imádtam, de eltűnt. Ruhákat is szoktam venni, azokkal sincs gond (csak érdemes a sajátodnál kisebbet venni). Csipszek finomak, péksütik is, viszont mióta láttam egy kisgyereket összetaperolni az összeset a kosarakban inkább a felső polcról választok. Ott van nagyon finom csirkemell sonka is, azt csak ott veszek. Túró rudi belseje finom, de a csokibevonat negatív értelemben furcsa.


A Penny minősége ezeknél gyengébb, de abszolút tűrhető és valóban olcsó. Itt van a kedvenc csipszem is, aminek nem olyan erős az íze, mint az átlagnak. Sissy tejtermékek kifejezetten finomak, a túró rudiból ezt szeretem a legjobban (meg a Pöttyöst). Péksütit is ettem már a szilvás táska nagyon finom.

2016. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
u.i.: Aldiban éri meg macskaalmot venni, ezért szoktam oda betévedni és ilyenkor kerül be még pár más dolog is a kosárba.
2016. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lidliben szoktam venni a fagyasztott zöldségeket, és a félkész húsokat. Sokkal finomabbak szerintem. A pennyben egyszer vettem panírozott csirkemellet, de mintha gumitalpat ettem volna, da száraz tészták pl jòk a pennyből. De ezt neked kell kitapasztalni, mi jön be nektek ár minőség arányban. Az aldiban nekem a hal ami nagyon ízlik, és a saját márkás pizza,
2016. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sok különbség alapvetően.

Én a Lidl-be járok leggyakrabban, mert 5 percre van, de az ALdi, Penny sincs messze.


Tejterméket, péksütit, chipset meg főleg nem veszek.


Hús, zöldség, gyümi szokott jó árban lenni. Fagyasztott termékek is. Zöldség, halak... Zabpelyhet veszek még.


Édességek is vannak, de ritkán élek vele.

Kozmetikai, háztartási cuccok részen is érdemes körülnézni. A 750 Ft-os arckrémjeik semmivel nem rosszabbak, mint a a sok ezres, agyon reklámozott drogériás cuccok.

2016. febr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A zabpelyhet én is imádom:) Legtöbbször fagyasztott gyümivel, mézzel (tejben) eszem ebéd után. Köszönöm szépen a válaszokat:)
2016. febr. 19. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!