Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik olcsóbb? az aldi a...

Melyik olcsóbb? az aldi a penny vagy a lidl?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Itt ez, ott amaz, mégamott más..

Vannak akciók is, teljesen változó ilyenkor, hol mi olcsóbb.

2016. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
a penny. a lidl az utóbbi időkben irreálisan drága lett, aldit nem igazán szeretem, nincsenek jó akciói
2016. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A penny market egy utolsó mocskos xarfészek. Hiába olcsó, egyre többen undorodnak bemenni.

Sajnálom az alkalmazottaikat!

2016. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Az aldi elég drága. Én a Lidl-be szoktam járni. Nagyon szeretem, bár mostanság emelkedtek az árak, de vannak nagyon jó akciók :)
2016. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon sok minden hely, illetve bolt, bolti vezetés függő!!


Auchan vezet Fehérváron ár/érték és ár kategóriában is. Nagyon sokan csak oda járnak. Nagyon széles a választék! Gyorsan cserélődik az áru, ezért frisset lehet kapni. Budafokon az Auchanba nem járok többé, amióta láttam, hogy valaki az összes pék árut végig fogdossa, más meg végig köpködte más alkalommal... Undorító! Budafok b+!


Lidliben a tejtermékek jók. A hús sem minőségben sem árban nem versenyképes. A zab átlag alatt van. Remélem úgy is marad!! Sport ruhák minőségiek és jó áron vannak. Csak kevés és kis méretűek. A zöldségek elég jók! Borok is nagy választékban vannak. Tisztítashoz jó termékek vannak. A legkedvesebb személyzet Lidliben van! Tudnak köszönni és segítőkészek. Öröm ott a vásárlás. ( legalábbis Móriczon, és Székesfehérvár a két keletibe, a nyugatiban kevésbé jófejek)


Aldiba erősebb az akciózás. Jó áron vannak a a fűszerek. Jó a pékség a többihez képest, persze ez hely függő. A háztartási eszközök, pzs, WC papír minőségi és jó áron vannak. Sör borzalmas. Zöldség néha kiváló, néha hanyagolható. Ha konstans lenne, többet mennék oda. Zab sokszor jó áron van! Mirelitben jók, minőségiek.


Penny nagyon kiesik, a zöldségük sosem tetszett. A többi termék elmegy.


Spár - nagy a választék, de nem túl olcsó. Ami nem élelmiszer, az drága. A borok túlárazottak és rosszul tároltak. Sör többször van jó áron. Tejtermékek közepesen drágák, de jó minőségűek. Mirelit jó, de van olcsóbb. Pékáruban erős. Az a spenótos párna nagyon adja! Zöldségre odafigyelnek. Felvágottak jó minőségűek.


Teszkó nagyon drága a többihez képest. Cserébe a választék is nagyobb. Saját termékeik olcsó, hulladékok. Néhány gabonát olcsóbban adják azonos minőségben, mint a többi. A hentes árura figyelnek a nagy teszkóban, a kicsiben nem. A felvágottak mindkettőben hanyagolhatóak. A sör jó áron, de kis választékban van. Borok normálisabb áron vannak, de még így is jóval olcsóbb borkereskedésbe vagy éjjel-nappaliba menni érte. A tejtermék drága és nem.túl jó minőségű. A nagyban vacak a pék, a kicsiben jó. A zöldségek a kicsiben vackok a nagyban jobbak. Különleges élelmiszerben itt a legnagyobb a választék. A hal finom, de egyre drágább. 3 éve még 900-1500 között volt a pisztráng, most duplája.


Halért, tengeri kütyükért a Metróba érdemes menni, ha nincs piacon. A fűszerek is jó áron és nagy választékban vannak. Hús átlagos, de drágább, pia nagy választékban, átlag áron. Mirelit van sok.

2016. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi aldiban vásárolunk hetente. Fűszert, bio termékeket, fagyasztott árut, kenyeret, gyümölcslevet - ezekben jók. Mellette zöldség, gyümölcs a piacról, de ha nem lenne, azt is aldiban venném. Havi nagybevásárlás a tescoban, olaj, liszt, cukor, ilyesmi. Szerintem így éri meg leginkább.
2016. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Penny. Igaz, ott nem annyi a választék,Lidl-ben sokkal szívesebben vásárolok, de a Penny olcsóbb:)
2016. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A Penny látszik is a minősségén.

Lidl nagyon jó bolt saguaro vizet es sportcuccokat(Livergy) , és chipseket snekeket szoktam venni. CBA kellemes jó minőségű de kicsit drága.

2016. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A lidl a legolcsóbb! Én is oda járok. Igaz, hogy vannak benne drágább dolgok de tényleg olcsó. A penny az elmegy, de nm a kedvencem, az aldit pedig utálom.
2016. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A Penny.
2016. júl. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!