Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Élelmiszerboltok

A kérdés

Kálmánháziak! Ti a nyíregyi vagy a nánási Lidl-ben vásároltok?

2016. aug. 17. 00:25  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

Egy 1840 fős településről van szó. Nem hiszem el, hogy idáig korcsosult az emberiség, hogy valaki nem a helyi falusitól kérdezi meg, hogy Mari néni / Pisat bácsi, melyik Lidli a jobb, hanem itt a gyakorin várja, hogy Mari néni meg Pista bácsi felmenjen az internetre Lidli-ügyben észt osztani.

Az emberiség megérett a pusztulásra.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2016. aug. 17. 09:08 Privát üzenet
Nyíregyen, mivel a bevásárlás előtt/után általában más dolgokat is intézek, amiket Nánáosn nem tudok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2016. aug. 17. 10:04 Privát üzenet
A hülyék járnak Lidl-be meg a smucigok. Inkább megveszitek a németek szarát, mint keresnétek a jó minőségű hazait, vagy termelnétek meg amit csak lehet.

A válasz 12%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2016. aug. 23. 07:19 Privát üzenet

#3 Látszik, hogy nem sok fogalmad van a magyar valóságról, a személyes tapasztalatot nélkülöző primitív általánosításod pedig azt is megmutatja, micsoda sopredek vagy.

Az összes környező település piacát ismerem, tudom, mit hol lehet kapni s mennyiért. Szívesen is vásárolok időnként náluk. Csakhogy a szabolcsi fizetésből nem telik arra, hogy mindent ostermelonel vegyek meg. Választhatok: vagy egy hónapon át minden nap eszik a család, mégha nem is mindig a legminosegibb termékeket; vagy eszunk 15 napig, de akkor nem a németek sz@rat. Egyértelmű a döntés, persze én értem, hogy a budai hegyekben ilyen problémakkal nem szembesül az ember.

De legyen: utalj el nekem havonta 25-35 ezer forintot (ennyi kulonbseg biztos van), és utána nyugodtan ugathatsz, ha továbbra is a Lidlben vásárolok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2016. aug. 23. 13:48 Privát üzenet
A Lidl szerintem kifejezetten jó bolt. Nem tudok ott bevásárolni, mert a választék nekem sok mindenből (illatszer, háztartási szerek, üdítők stb.) nem elég, de van, amit ott szeretek venni. A pékáru és néhány termék, pl. a sajtok és a borok kifejezetten jók ott. A kedvenc mézes mustárunk is lidles saját márkás, és sok olyan cuccuk van, amit szeretünk, mirelit lazacot is ott veszek pl.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2016. aug. 23. 13:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ha kérhetem, maradjunk a témánál, eddig kemény 1 érdemi válasz jött :)

# 6/6Időpont 2016. aug. 23. 17:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol érdemes bevásárolni, piacon vagy boltokban?
Melyik olcsóbb? az aldi a penny vagy a lidl?
Melyik A Jobb Lidl Vagy Penny?
Hol lehet venni feketebabszószt?
Ecetet lehet venni Erzsébet utalvánnyal a Lidl-ben?
Boltok? Lidl, spar . Penny. Tesco. Auchan.. Coop . Cba melyik a kedvencetek? És melyikbe jártok főleg ?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Élelmiszerboltok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!