Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hallottam egy boltról Budapest...

Hallottam egy boltról Budapesten ami hamarosan lejáró/lejárt élelmiszereket árusít, hol van ez?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom nem erre gondolsz,de a tescoban vannak szinte minden soron(minden részleghez(zöldség-gyümölcs,kenyerek stb))

És ezek mind sárga címkékkel vannak ellátva

Pl én múltkor 12 pöttyöst kevesebbért vettem így,mint az eredeti árú ötös volt 😂😂

2017. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Király utcában van valahol egy, sajnos pontosabbat nem tudok, mer t nekem is csak említették.
2017. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 aperitif ***** válasza:
100%
Kettőt tudok Pesten, az egyik a Bosnyák téri, a másik a keresztúri piacon van. Közeli lejáratú termékeket árulnak, lejártat nem.
2017. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 chuck dorisz ***** válasza:
100%
Lehel tér, Akciókuckó, és Teve utca, Teveszed bolt. Lejártakat egyik sem árusít, mert bünti jár érte.
2017. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jani273 ***** válasza:
100%
A kajakon a lerati datum nem azt jelenti hogy addig fogyeszthato hanem azt jelenti hogy addig orzi meg a minoseget amit jonak titulaltak. Nagyon sok lejart konzerv p evekig fogyaszthato vagy mas friss kaja es meg hetekig eheto a trolastol fugoen. Fagyasztott kajak meg akar ket ev ulva is fogyaszthatok.
2017. márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyat találhatsz ami hamarosan le fog járni, de olyat ami már lejárt, nem valószínű, ugyanis a jelenlegi Á.N.T.SZ. jogszabályok szerint az már nem kerülhet kereskedelmi forgalomba.

Ha ilyet talál az Á.N.T.SZ. úgy megbünteti az üzletet csak úgy sistereg, durvább esetben akár be is zárathatja.

2017. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!