Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Véleményt kérnék a Pesterzsébe...

Véleményt kérnék a Pesterzsébeti Interspar-ról, ami a Széchenyi utcában található. Előtte van egy Mc és egy Penny. Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

2017. júl. 23. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Egész jó! A legtöbb dologból van több árkategória és típus. Pl. ételeknél aktózmentes, normál, zsírszegény stb. Egész jól van elrendezve, bár a felújítás óta kissé szűkösek a "folyosók". A bejáratánál van saját kisebb kajáldájuk is. Szerintem teljesen megfelelő. (Kicsit messzebb, a Gubacsi útnál van egy Lidl is, oda is érdemes elmenni.)
2017. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ó, elírtam. *laktózmentes


Ha bármi másra kíváncsi lennél vele kapcsolatban, nyugodtan írj rám.

2017. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ritkán, de szeretek odajárni.

Mindig szép friss húst és felvágottat kapok, és nem flegmáznak az eladók.

Szinte mindent megtud ott venni az ember, ami nagybevásárláshoz kell.

Nemrég lett átalakítva, mozgólépcsővel jöhetsz le a kosárral, vagy akár fel.

Parkolót alakítottak ki alatta.

Nekem bejön a hely, pedig az itteni Dunaharaszti Spart utálom, igénytelen, büdös hússal és lejárt dolgokkal.

2017. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!