Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi történt a Trio Pizza...

Mi történt a Trio Pizza élelmiszerüzletekkel?

Figyelt kérdés

Néhány napja a Nagyvárad téren és a Kálvin téren már hűlt helyét látni az üzletnek, még a logójuk sincs fent, pusztán csak az üres placcot látni.

Megbüntették volna őket, vagy egyszerűen nem folytatják tovább?



2017. nov. 29. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik nem ment jól, azt bezárták. A Nyugati aluljáróban 2 volt, az egyik bezárt, a másik működik. Akkor szúrták el, amikor a 199-es árat 249-re emelték.
2017. nov. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Engem jobban zavart az, hogy némelyik Trió úgy nézett ki, mint valami hajléktalan foglalkoztató központ.
2017. nov. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Én csak fosatós pizzának hívom
2017. nov. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos egy éve vettem észre h bogarak vannak a saliban és a krumplik közt...

Három éve meg isteni tésztájuk volt ujpesten de már az is csövikkel teli és multkor is szolnomkellett mert bogár mászott a paradicsomon...nem eszem ott

2017. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sajnálom, hogy bezárt, rendszeresen ettem ott, forgalma is volt bőven.
2018. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Nyugatiban nyílt egy új, az utascsarnokban a körút felőle falnál.
2018. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PizzasJani válasza:

A bezarasok azert tortentek, mert a berbeado onkormanyzat megpalyaztatta a helyisegeket es nem az addigi berlo nyert. Majd nyilik valami, ha kesz lesz a metro felujitas.

A minoseg es a szinvonal pedig azota gyengebb, miota a tulajdonosok sajat kezbe vettek az uzletpolitikat es elkuldtek azt az rendes es lelkiismeretes igazgato sracot, aki a kezdetektol veluk volt es tizegynehany uzletet nyitott a cegnek. Miota elment, csak romlik a minoseg, dragultak az arak es talan ha egy uj uzlet nyilt. Ja, es o emberien bant az alkalmazottakkal, azota rengetegen felmondtak a vezetok kozul is, miota o nincs ott.

2018. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Majd nyilik megint mas neven,mas arculattal mint mikor az Orson uno pizza lett ma a Kelenfoldon valami blablabla bakery neven szaladtam bele. Ugyanaz a kemence,ugyanaz a pizza jelolo,ugyanaz a sz...r minosegu pizza talca es ugyanaz a felhozatal meg a silany sonka is a regi ha nem silanyabb :D

Mondjuk erdekelne melyik igazgato beszelt szepen az alkalmazottakkal es min buknak ki uzletvezetok tudnek par vezetot mondani 3-4 evvel ezelottrol aki igazan gusztustalan stilust engedett meg. amelyik lany meg nem szep vagy nem terdelt le valakinek emberszamba sem vettek ami egy arabok altal uzemelt cegnel a ferfiaknal mashogy mukodott azert...

Lenyeg a lenyeg megerdemlik a bezarast,mert az alapbol nem szinvonalas termekek utan meg tobbet kernek meg rosszabb minosegert.

2018. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én a kálvin tériből vettem többször pizzát az évek alatt. Valahogy 2015-ig minden klappolt de utána rohamosan romlott a minőség.

Volt, hogy teljesen nyers volt a tésztája a pizzának amit adtak, és az összes szelet ment a kukába. Az volt az a pont, ahol azt mondtam, hogy soha többé trio. Pedig az egyik legfinomabb pizza volt pesten, amikor még rendesen csinálták. Ilyen minőségellenőrzés mellett nem csoda, hogy bezárt.

2018. júl. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!