Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha a Tescoban eszek de aztán...

Ha a Tescoban eszek de aztán kifizetem, az bűncselekmény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem csináltam még ilyet, de ha tegyük fel, kibontok egy chipset bent, és a kasszánál kifizetem az nem gáz ugye? Vagy mi van a péksütikkel? Ha ott helyben megeszik egyet valaki, azt észreveszik?

2018. jan. 13. 22:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tudnám elképzelni hogy az üres zacskot viszed a kasszához vagymi ? :D

Nagyon gáz.Nem láttam még ilyet.

Igen észre veheti a biztonsági őr és szólhat is érte.

2018. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
70%
Elméletileg lehet, hiszen az a lényeg hogy kifizesd végül, mielőtt elhagyod az üzletet. Nagy gond nem lehet, ha megvan a zacskó leolvasási kódja mikor fizetsz. Persze a gyakorlatban nem tudom, hogyan reagálna a kasszás néni.
2018. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
42%
Úriember vagy nem úriember, lehet olyan betegsége az illetőnek hogy nagyon szarul érzi magát ha nem eszik. Tapasztalatból mondom, gyomorfekély. Nem szoktam enni a boltban bírom a szenvedést de el tudom képzelni hogy valaki nem. Vagy csak leesik a cukra. Vagy akármi. Miért kell ítélkezni?
2018. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
91%

"Úriember, jól nevelt ember ilyet nem csinál, sem kajával, sem innivalóval. Csak a prolik."


A madarasban csak a barnábbak szoktak ilyet csinálni, de ők elég gyakran, főleg, ha vinnyog a kölykük...



Aki meg rosszul szokott lenni, annál mindig van valami könnyen ehető/iható.

2018. jan. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
70%

Ha egy falatot eszel a péksütiből, mert mondjuk rosszul vagy az éhségtől, azzal nincs gond. Ha betolod az egészet, az már problémás, még akkor is, ha jó fej vagy és szólsz.

Chipset vagy egyéb előre csomagolt élelmiszert nem javasolnám kinyitni.

Üdítő a fenti esethez hasonló, egy-két korty oké, az üres flakont vinni a pénztárhoz cink.


Vigyél magaddal egy gyereket, akkor elnézőbbek a majszolással :) (vicc)

2018. jan. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
68%
Először csak megeszi a kaját fizetés nélkül. A következő az lesz, hogy neki nem kell például adót fizetnie. Majd jön az, hogy neki szabad gyorsan hajtania, és balesetet okoznia. Ezek gyermekkorból induló dolgok, az ilyenekből lesznek a Rezesovák. Az olyanok, akiknek nem számít semmilyen szabály, mert ő úgy gondolja, hogy neki bármit szabad. Ezt nem én mondom, hanem szociológusok.
2018. jan. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer volt velem olyan, hogy vettem egy epres ivójoghurtot a tescoban, mert éhes voltam meg szomjas, gondoltam majd hazafele menet megiszom. Miután kifizettem, kimentem, nyitottam ki, vettem észre, hogy fel van bontva és a fele már hiányzik...

Akármilyen szomjas és éhes is voltam, az undor nem vitt rá, h fogyasszak belőle... Legalább itta volna meg az egészet aki beleivott, legalább ne rakta volna vissza... Komolyan van, akir egy 200 ft-os ivójoghut felét képes meginni, majd visszarakni?? (olyan volt a súlya még, amikor kivettem, h nem tűnt fel, szóval nyilván volt benne még jócskán)

2018. jan. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
93%
Bunkóság, butaság és parasztság .
2018. jan. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
97%
Miért kell fizetés előtt megenni vagy bele enni bármibe is ? De az innivaloval ugyan ez a helyzet.
2018. jan. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
97%

Érdekes 2 éves kisfiam megérti hogy addig nem iszunk/eszünk bele az ételbe míg nincs kifizetve, mert addig nem az övé hanem a bolt tulajdona. Erre felnőtt emberek nem bírják ki a kasszáig?

Persze nem egetrengető probléma ha utána kifizeted, csak tudod nem ez az általános, hanem az hogy nem szólnak a pénztárnál és úgy lopás. Ne csodálkozz ha a biztonsági őr a nyomodba lesz.

2018. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!