Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha a Tescoban eszek de aztán...

Ha a Tescoban eszek de aztán kifizetem, az bűncselekmény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem csináltam még ilyet, de ha tegyük fel, kibontok egy chipset bent, és a kasszánál kifizetem az nem gáz ugye? Vagy mi van a péksütikkel? Ha ott helyben megeszik egyet valaki, azt észreveszik?

2018. jan. 13. 22:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
89%

Boltban dolgoztam amikor egyszer egy öregasszony odadobott elém egy csokis papírt azzal, hogy “csak ez lesz és majd dobjad ki”

Aztán kiderült, hogy valami gond van a kártyájával és nem tudott fizetni. Végül az őrök kísérték el beszélgetni egy kicsit. Ettől függetlenül előttem már sokan leírták, hogy mennyire gáz zabalni boltban, nem igaz, hogy azt a fel órát nem lehet kibírni

2018. jan. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
37%

"Aki meg rosszul szokott lenni, annál mindig van valami könnyen ehető/iható."


Miért lenne? Ki a fene akar vitatkozni a biztonsági droidokkal, hogy a táskámban bevitt fél üveg ásványvíz vagy bontott keksz kintről származik, nem most vettem le a polcról? Pláne, ha ott vásároltam, csak korábban. Vannak időszakok, amikor nem 3 percet állsz a sorban, még az önkiszolgálós kasszáknál is sokat kell várni, mert egyes "úriemberek" nem fogják fel, hogy azokat nem a púposan megrakott bevásárlókocsiknak találták ki.:D

2018. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
44%
Nekem többször volt a legkülönbözőbb közértekben hogy leesett a vércukrom és kezdtem rosszul lenni így kibontottam a terméket. Aztán úgy fizettem ki. Senki nem szólt. Vizet is bontottam már ki mert szomnas voltam. Ha szólnak megmkndod, hogy rosszul vagy és.muszáj volt de ki fogod fizetni.
2018. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
89%

Hatvani Tesco, család bejött, kibontogattak üdítőket, ittak belőle, és visszazárták...

Következő lépés ez lesz?

Vannak alap etikai dolgok, sosem értettem, ezt vagányságból, polgárpukkasztásból, vagy mezei neveletlenségből csinálják emberek.

2018. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
79%

Ezeknek a nagy multiknak az az érdekük hogy akár órákig nézelődj és vásárolj a boltjukban úgyhogy elnézik hogyha kinyitsz közben egy üdítőt és beleiszol-azután meg kifizeted-azt szerintem sokkal jobban kiszúrják és gyanúsnak találják ha a magaddal vitt innivalót vennéd ki a táskádból majd tennéd vissza mert nem tudhatják honnan van.Ha meg mindig szem előtt van a bevásárlókocsiban akkor feltételezik a legjobbakat.

Egy sparban vagy kisebb boltban ahol tényleg csak percekig vásárolnak lehet hogy másképp állanak hozzá de ott is lehet látni hogy egy kisgyerek kiflicsücsökkel a kezében kerül a pénztárhoz és még sohasem láttam hogy szóvá tette volna a pénztáros ha a szülő előre szól hogy azt is számolja bele.

2018. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
88%

Hogy milyen sokan vannak halálukon egy bevásárlás alatt is! Persze, nekem is rendszeresen pont a Tesco közepén esik le a cukrom a francba. ;)


Pont úgy, ahogy a fogamzásgátlás is minden második párnál nem működik Gyakorin. Ők mindent megtettek, de hát pont sikerült gyereket csinálni.



Nevetséges, hogy minden bunkó vagy ostoba viselkedésre jön egyből a válasz, hogy hát én PONT az a 0,01% vagyok, akinem muszáj volt így, nem is tehetek róla. Csak mindig mindenki pont az és a statisztika csúszik egyet.

2018. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
96%

# 26


Hát ja, anyum 20 éve "inzulinos" cukros és mindig ott van a táskájában egy zacskó cukor meg keksz meg egy kis innivaló.

És általában okkal van rosszul.

(pl nem evés, fizikai megterhelés)



Lett már rosszul bevásárláskor, mert máshoz kellett igazodnia (nem ehetett időben, sokáig tartott a bevásárlás), de kiment a kocsiba és megette amit otthon bekészített.

Ha nem kell máshoz igazodni, akkor is rosszul lehet.

De biztos nem mondanák azt a kopott zacskójú cukorra/kekszre hogy a boltból akarta lenyúlni, mikor a táskájába rakná...


Aki rendszeresen rosszul szokott lenni vércukor esése miatt és nem tart magánál valamit, az nyugodjon békében!

2018. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
Jó sok választ kaptam :D tulajdonképpen pont azért írtam ki a kérdést, mert a tesómmal láttuk azt a Tescoban, hogy egy anyuka a kisgyerekének levette a polcról a kaját és felbontotta neki. Ebből jött a vita nálunk, hogy lehet e ilyet csinálni vagy nem.
2018. jan. 14. 12:07
 29/62 anonim ***** válasza:
75%
En rendszeresen rosszul vagyok, de nem vercukor, hanem alacsony vernyomas miatt, amire nem adnak gyogyszert. Az egyetlen megoldas az ivas, meg az imadkozas, hogy ne ugy ajuljak el, hogy szetcsapom a fejem valahol. Elofordult, hogy kibontottam egy asvanyvizet fizetes elott. Az kellemetlenebb volt a dolgozoknak is szerintem, amikor ott estem ossze a kasszanal es szanaszet szorodott a penz, probaltak kozben velem kezdeni valamit total tanacstalanul... szegeny boltos csaj ki akart vinni a levegore, de egy magatehetetlen ember tudjatok milyen nehez, pedig nem vagyok tulsulyos... ugyhogy inkabb iszok...
2018. jan. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
29%

persze, nehogy tarts magadnál innivalót, nem a te felelősséged


sőt pénzt se, mert, ha véletlenül összeesel, majd megitat valaki ingyen is

2018. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!