Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidl másnap foglalkozik...

A Lidl másnap foglalkozik előző napi tévedésekkel?

Figyelt kérdés

Tudom, a "Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el." Pontosan nem tudom mire értik, illetve Lidl-nél a gyakorlatban nem tudom hogy ez ki van-e írva, ezért kérdezek.


Vettem 3 darab különböző táblás csokoládét.

Ebből egyik az egészmogyorós, ami 319 helyett most csak 222 lenne, ha nem 319 szerepelne a blokkon, és csak itthon vettem észre.

Ha ez nem lenne elég, a legolcsóbbikat kétszeres szorzóval vitte be a kasszás, mintha kompenzálni akart volna, hogy azért ne 97 forinttal lopjon meg, hanem kicsit kevesebbel. A közepesen drágát nem blokkolta.

Jelen esetben csak a blokkon szereplő egy termékre vonatkozó közel 100 forintos differencia problémájának megoldása érdekelne.

Dühítő. Ilyen esetben mit lehet tenni?



2018. ápr. 13. 02:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Feküdj le aludni. Nem tudom miért éjjel 2kor kell a földhöz verned magad 100ft-ért.


Egyébként nem tudod bizonyitani hogy az a te blokod és nem valamelyik másik kosárból/kocsiból vetted ki.

2018. ápr. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
68%

Egyszerűen undorító vagy kérdező...


100ft-on képes vagy dühöngeni?

És nem, nem foglalkoznak vele!


Ennyire hiányzik az a 100ft? Átutaljam neked?... szégyeld el magad!

2018. ápr. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te benézted az ártáblákat, túl sok a kombinálás 3 hasonló termék esetén. A kasszás kódokat üt be, nem pedig árakat, szóval valószínűleg te keverted össze az összegeket.
2018. ápr. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Foglalkotnak vele
2018. ápr. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
9%

Lehet hogy jól számlázta, mivel a kpzepesen drágát nem blokkolta. Add össze a csokik árát. Ha nem jön ki a végösszeg, kérdezd meg őket miért számlázták így. Amúgy meg lehet hogy sokakkal eljátszák ugyanezt.

Tessék utánaszámolni, ha 100,-Ft -tal többet számláznak, és nem csak neked, akkor mennyi pluszpénz jön össze nekik.

Szép kis órabér. (Ezt már a többi válaszolónak írtam)

2018. ápr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

#5

Gondolkodj, légy szíves!

Amennyi a blokkon van végösszeg, annyinak kell a kasszában lenni.

Ez nem a pénztáros "órabére".

2018. ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 adel_k.ovatskah válasza:
100%

Foglalkoznak vele, írj az ügyfélszolgálatra: [link]

vagy hívd őket, segítenek.

2018. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

BEnéztem ÁM az ártáblát!

[link]

Annak aki azt írta.

Tanulj meg magyarul mellesleg!

2018. ápr. 13. 13:34
 9/24 A kérdező kommentje:

Szégyelljétek ti magatokat, és akkor írok ki kérdést, amikor én akarok! Nem tudom hogyan tetszene, ha titeket vernének át. Remélem majd tízszeres szorzóval visznek fel nektek egy akcióban lévő terméket nem akciós áron, és észre sem veszitek...


Lehet számolgatni helyettem is: [link]

Blokk:

[link]


A hasznosakat köszönöm!

2018. ápr. 13. 13:41
 10/24 anonim ***** válasza:
16%

#1es vagyok!


Hiába pontoztál le kérdező, normális ember éjjel 2kor nem ezzel foglalkozik. 100 forintért kiàlítottad magadról a szegénységi bizonyítványt egy ilyen kérdéssel. Gratulálok!


Ui.: Jobb lenne ha szólnál egy pasinak mert egy karbantartás igencsak rád férne, úgy látom.

2018. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!