Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Akik valamelyik külföldi...

Akik valamelyik külföldi nagyváros közelében, de a magyar oldalon élnek, át szoktak menni nagybevásárlás céljából?

Figyelt kérdés

Szatmárnémeti, Arad, Pozsony, ilyenekre gondolok.

Megéri ott bevásárolni, termékkínálatot s árat figyelembe véve, összehasonlítva a hazai árakkal?


2018. ápr. 21. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Roman es magyar arak kozott mar nincs akkora kulonbseg, hogy megerje atjarni egyik orszagbol a masikba. Szlovaknal nem tudom mi a helyzet.
2018. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A nyugati határszélt valahogy kihagytad...

Nem kell ahhoz nagyváros, hogy be lehessen vásárolni Ausztriában akár _olcsóbban_ is.

2018. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Nagyvárad mellett lakom, és nagyon gyakran átmegyek. Ahogy más is írta árakban nincs nagy különbség, viszont az Auchan indít buszt ide, így a benzinköltség ugye megspórolva + itt a közelben kisboltok vannak csak, ha komolyabb bevásárlást akarnék legfeljebb Berettyóújfalu jöhet számításba, ami viszont messzebb Váradnál
2018. ápr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Mosonmagyaróváron élnek rokonaim. Azt mondták, pár éve még inkább az volt a jellemző, hogy a szlovákok járnak át oda nagybevásárolni, manapság inkább a magyarok mennek.
2018. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az osztrák határnál laknék tuti átjárnék, mikor ausztriában bemegyünk egy spar-ba vagy hoferbe (itt aldi) azt vesszük észre hogy nemhogy drágább de a "luxus" cikkek (magyarul minden ami nem létszükség) csoki, drágább kategóriás kenyér, nasik, üdítők még olcsóbbak is és más a választék, a kedvenc kenyerünk ott vesszük de amitől hasra estem hogy itthon ha mákom van a nagytescoban van fél literes arizona tea 500-ért... kint kb másfélszer annyiért másfél literest vágnak hozzám, na vérszemet is kaptunk mikor bementünk egy osztrák intersparba.
2018. ápr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!