Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerintetek melyik a legolcsób...

Szerintetek melyik a legolcsóbb élelmiszerlánc Magyarországon?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Talán a Penny. De furcsamód a Penny-Aldi-Lidl hármas árai sok termék esetében forintra pontosan megegyeznek.

A Tesco az no comment kategória lett az utóbbi években.

2018. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Penny, plusz az a fura hogy jók a termékei és tiszta rendezettek a boltok, nemúgy mint a kedves teszkó.
2018. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Penny. A tescóból rendelek online, ott sem rosszak az árak, de a penny olcsóbb.
2018. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

1-es, a Tesco nemcsak az utóbbi időben. Volt egy köztes idő, amikor tényleg jóminőségűek voltak a termékeik, jártunk is oda sokszor, de kb. 20 évvel ezelőtt borzalmas volt, mint ahogy most újra.

Vettem anno olyan Tesco-s rizst pl., amit szinte lehetetlen volt normálisan elkészíteni. Csak példa a sok közül, liszt, stb. Kezd megint elfajulni. A húspultban vettem mostanában olyan húst, ami kívülről nagyon szépnek látszott, amint feltettem főni pörköltnek, áradt belőle az ecetszag. Eléggé vérlázító.


De hogy válaszoljak is, minden élelmiszerláncnak vannak sajátmárkás termékei, amik kifejezetten finomak és olcsók. Nem tudnék különbséget tenni. Egyik helyen ez jobb, a másikban az... Egyik helyen ehetetlen, a másikban szintúgy. :) Nem tudnék egyértelműen dönteni.

De ezeket nem hinném, hogy csak én tapasztalom. Jól "megaszontam" a mondandómat, de talán érthető. :)

2018. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én régóta Auchan párti vagyok. Már csak azért is, mert minden van, nem csak kaja. Ruha, elektronika, stb. A Tescoban régebben vásároltunk, de ugyanaz a bevásárlás, ami a Tescoban 40 ezer, az az Auchaban 30-35 ezer, és egyik helyen sem veszünk sajátmárkás cuccokat, kajákat, hanem márkásakat szoktunk, de ugyanazokat mindkét helyen. Én kb 3 éve nem jártam Tescoban. Lidlbe szoktunk még menni, merr van pár cucc, ami ott van csak amit szeretünk, meg a zöldségeik, húsaik jobbak.
2018. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért meg kell jegyezni, hogy az olcsóság sokszor egyben a gyenge minőséget is jelzi. Éppen a Penny-nek a kaukázusi joghurtja árban és minőségben is veri bizonyos versenytársak hasonló termékeit (olcsóbb és jobb), viszont bizonyos párizsinak nevezett áruk alacsony ára előre jelzi a várható minőséget, amiben nem is csalódik a vevő.
2018. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elég árérzékeny vagyok, de a minőséget nem adom. Válogatok, itt ezt veszem, ott azt... A LIDL vezet nálam, de néha Tesco vagy Auchan is kell, mégiscsak nagyobb a választék s egyes dolgok árai ott a legjobbak. Azt is tudom, mit hol ne vegyek...
2018. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A teszkót már szinte teljesen hanyagoljuk, mert azért a pénzért máshol sokkal jobb minőségű élelmiszert lehet kapni. Nálunk a lidl ami gyakran látogattott. A spárban pedig a hús miatt megyünk. Sosem csalódtam még benne. Lehet hülyeség, de jó tudni hogy saját húsüzemmel rendelkeznek.
2018. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!