Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Coop boltokban lehet ezeket...

A Coop boltokban lehet ezeket kapni?

Figyelt kérdés
Könyv, DVD film, francia kártya
2018. máj. 25. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Könyvet igen. Persze ne szépirodalomra gondolj. A többit nem.
2018. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Én még nem láttam egyiket sem.
2018. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen 3-500 Ft-os olcsó könyvet, forgatható állványon, közel a pénztárhoz, ezek azok, amelyeket igen-igen kevés példányszámban nyomtatnak, leginkább a szerző a kiadó és a terjesztő is. Ritkán találni közöttük valóban értékest.
2018. máj. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Karácsonyra készülsz?
2018. máj. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem karácsonyra, csak szeretem ezeket. Nemsokára nyílik egy coop a közelemben és érdekelt számíthatok-e ilyenekre.
2018. máj. 26. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivan?!?!

És milyen gyakran vásárolsz egy új pakli francia kártyát?

Vagy egyesével gyűjtöd őket, mint a pokemonokat?

2018. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Valóban gyűjtöm őket.

Havonta 2-3 pakli(ha még nincs meg az a pakli) és persze azért használom is őket.

Egy hónap alatt annyira elhasználok egyet, hogy dobhatom is ki. Haladó bűvész vagyok. A sok keverés, emelés, trükközés nagyon kicsinálja a nem túl jó minőségű paklikat.

2018. máj. 26. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!