Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A pénztárosnak nem kellene a...

A pénztárosnak nem kellene a vevő engedélyét kérnie, ha a kollégája tételeit húzza le?

Figyelt kérdés
Tőlem nem kért egyikük sem, és elnézést sem, amit pofátlanságnak tartok. Ráadásul kb. 3 percig vacakoltak. Nincs erre valamilyen szabály? Vagy csak a jóindulatukra van bízva?
2018. jún. 16. 22:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Hova siettél, aranybogár?
2018. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Szegény te! Annyi, de annyi veszteség ért a boltban. Az az idő soha nem jön már vissza, megraboltak, megaláztak. Szerintem ásd el magad, ez már a vég.
2018. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Klasszikusan önkényesen feljogosult, gyökér vendég/vásárló lehetsz, aki nem képes igénybe venni egy szolgáltatást anélkül hogy lekezelően bánna az alkalmazottakkal.
2018. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Sparr0w válasza:
83%
Előttem is megcsinálták párszor. Én semmire nem kérek engedélyt senkitől, mástól sem várom ezt. Nem tudom milyen lehet kereskedelemben dolgozni de szerintem elég szar ahhoz hogy ne hiányozzon még egy idióta, úgyhogy kedvesen próbálok mindig hozzájuk állni. Neked is ezt javaslom.
2018. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

A vevő nem a pénztáros felettese.

2018. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagy a felettese, úgyhogy nem.

Az valóban bunkóság lett volna, ha te mondjuk várakozol a kasszánál, aztán hirtelen beszambázik éled a dolgozó, hogy ő akkor most fizetne. De gyanítom, nem ez történt.

2018. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6: Gyakorlatilag de, kollegina ott állt a pénztáros mellett, és mikor én kerültem volna sorra, szó nélkül az ő tételeit kezdte lehúzni. Bár a buszom miatt siettem (nem értem el, talán nem csak ezen múlt), különösebben nem zavart volna, ha előtte közli, hogy pl. most lehúzná az éppen végzett kollégája tételeit, ha nem gond. Nem, nyugodtan. De nyilván én vagyok a gyökér, aki bunkó az alkalmazottakkal, akik egyébként néha nem hogy előre, de vissza sem köszönnek, bár szerencsére ritkán találkozom ilyenekkel. Mentek a szép piros (jobb esetben csak kék) kezek! Hasonló jókat kívánok vásárlásnál!
2018. jún. 16. 23:47
 8/19 anonim ***** válasza:
35%

Sajnálom, hogy ilyen történt veled.

Ilyen esetben be kell írni a vásárlók könyvébe, akár utólag is, ha emlékszel az időpontra, és hogy melyik pénztárnál álltál.

2018. jún. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
ez legnagyobb bajod ? képzeld gondolom azért huzta le előted a munkatársa tételeit mert a munkatársnak ép akkor volt szünete csak kb 20 perc szünetük van aztán mehet vissza dolgozni.
2018. jún. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

Azért elég erősen képviselve van itt az az igen primitív hányad, aki szerint mocskos, bunkó, szemétláda a vevő, amiért vásárolni akar.

Milyen érdekes, hogy ennyi ésszel nem sikerült a pénztározástól messzebb jutniuk.

2018. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!