Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Aldi/Lidl dolgozóktól kérdezné...

Pít888 kérdése:

Aldi/Lidl dolgozóktól kérdezném ti milyen módszerrel tanultátok meg a PLU kódokat? Mennyi időtök volt rá? Mennyire kell fejből tudni ha ott a segítség a kasszánál?

Figyelt kérdés

2018. okt. 3. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Én annak idején a kasszába tanultam meg. Sajnos azért mert ott a plu lapozó nem keresgélhetsz ki minden egyes terméket, ezeket be kell seggelni. később már olyan kódokat is megtanulsz amiknek csak simán nehezebben viszi a szkenner a vonalkódját.


Mondjuk nem javaslom a módszerem, mert az elején saját puskával dolgoztam, lassú voltam utáltak érte, át is raktak egy másik boltba, de ez már egy másik sztori.

2018. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!