Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha a zöldséges polcokon...

Vad-Ász kérdése:

Ha a zöldséges polcokon fonnyadtak a zöldségek, akkor szólhatok egy árufeltöltönek, hogy cserélje ki?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Szólhatsz, csak nem ér semmit, mert nekik azok a zöldségek vannak, nincs mire kicserélni!

Másrészt meg ha a fonnyadtakat kidobják, akkor rengeteg veszteségük lesz, ami miatt elküldik öket a munkahelyröl.

2018. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Szólhatsz.
2018. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
nem szólhatsz bele a munkájába. a boltnak azt is el kell adni, ha neked nem kell, megveszi más
2018. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az árufeltöltönek nem, mert neki a fönöke ad utasításokat, nem a vevök.

Ha problémád van, akkor a fönököt/üzletvezetöt kell neked megkeresni és neki javasolni, hogy cseréltesse ki az árut.

De esélyed sincs arra, hogy müködjön, mert nekik ezt is el kell adni, vagy ha nem megy, akkor megszabott idö után selejtezhetik le.

2018. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Akit Te keresel az az árúellenőr, az Ő feladata volna az árú minőségének ellenőrzése. Illetve bejegyezhetsz a vásárlók könyvébe. Én ez utóbbit javasolnám mindenkinek! (Kezdetben cumi (csúnyán néznek rád és b...ogatják a melóst), de mivel minden bejegyzés kivizsgálandó, előbb-utóbb lesz pozitív hatása).
2018. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Tied a bolt?, ha igen, akkor szólhatsz a munkatársadnak. Ha nem akkor semmi közöd hozzá. Ha nem teszik, vedd meg a fonnyadtakat.
2018. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Röcsögei Péter ***** válasza:
41%
Én, ha ilyen bajom van, hogy rohadt zöldség, romlott felvágott, lejárt áru stb, eszembe nem jutna a legkisebb embert még ezzel is csesztetni. Panaszlevél az igazgatóságra fészbukon valós időben megosztva, erről őket a levél elején tájékoztatva, meg hogy örömmel osztanám meg majd a meghozott akcióikat is. Fényképet érdemes csatolni.Ez általában működik tecskónál, ósannál. Dühös szoktam lenni, ha olvashatatlan kód miatt a pénztárnál kell hagynom, amit venni akartam. 20-an állnak mögöttem, nem megyek vissza másikért, hanem lemondok róla, de egyből megy a levél. Ki szkennelte, mielőtt kikerült a polcra? Keverjük talán gyanús eredetű árúval a jót? A telóm olvassa. Nincs az adatbázisban? Átcsomagolt csempészáru? Fú, ezektől nagyon félnek, ha elterjed a hírük, egyből lépnek. Mondjuk, lehet, hogy már sokan akarják a torkom elvágni, mert 5-6 millióért bárkit nyom nélkül eltüntetnek, az meg nem pénz.
2018. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólhatsz, ha te vagy a főnöke.
2018. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat.

gondolkodtam a facebookkos megosztáson , de azért előtte levélben is érdemes lenne őket tájékoztatni.

Bár , lehet csak felsérteném a felszínt és utána szarba lennék

2018. nov. 12. 00:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A facebookon megosztást erösen gondold meg, meg igencsak ráfizethetsz, ha beperelnek özletrontásért! Hiába jelented be nekik, attól még nem lesz jogszerü!
2018. nov. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!