Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A tesco az erzsebetutalvanyra...

A tesco az erzsebetutalvanyra miket fogad el?

Figyelt kérdés
Szeretnenk ma menni a tescoba egy kicsit vasarolni. Vennenk olajat,fuszereket,asvanyvizet,konzerveket,szaloncukrot es esetleg valami dobozos sutemenyeket es wc papir,ezekre lenne szuksegunk most. Ezeket szerintetek etkezesi utalvannyal (erzsebet utalvany) meglehet vasarolni? A felsoroltak kozul ezeket kiadja a tesco utalvanyra? Vannak tapasztalatok?

2018. dec. 15. 06:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezeket lehet venni. Egyedül a WC papír, amit talán nem.
2018. dec. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam en is hogy az talan nem mert pl a coop nem fogadta el de a spar elfogadta wc-papirra igy nem voltam biztos a tescoban. Akkor konzervekre es sutemenyre is elfogadjak szerinted?
2018. dec. 15. 07:03
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Röviden, mielőtt az egész raktárt felsorolnánk:

Élelmiszerre szól az utalvány.

2018. dec. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt szerintem mindenki tudja hogy elelmiszerre szol kedves utolso, de mint irtam valamelyik bolt engedi a wc-papir zsepi stb.. mas bolt nem!!! Majd ha jobban megfigyeled a kerdesem akkor irj ide es ha hasznos leszel. Arra voltam kivancsi hogx a tesco ilyen bolt-e? Aki elfogadja vagy sem. Latom nem vagtad le. Valakinek magas.
2018. dec. 15. 10:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nem nekem magas, hanem neked magas kedves Kérdező!

A jogszabály szerint élelmiszerre szól és pont!

Az, hogy egy-egy pénztárosnál átcsúszik egy klotyó papír az elvileg szabálytalan.

Tehát azt nem írhatja neked senki, hogy "de a Tesco elfogadja" mert a Tesco nem fogadja el, legfeljebb Bözsike az 5-ös kasszánál nem szarakodik vele.

Korrekt választ kaptál tőlem, kár szemétkedned velem, mert ez a helyzet!

2018. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 nem szemetkedtem de tenyleg nem vagod. Vasaroltal mar erzsebet utalvannyal nagyobb uzletben illetve kissebben? Ha nem akkor dugo. Azt nem a kasszas nenike donti el hogy mit enged, ugyanis a gep kijelzi neki hogy az arucikket nem lehet erzsebettel fizetni, ezert kerdeztem hogy valaki tud-e errol irni hogy vasarolt-e ilyen termekeket nagyobb uzletben pl tesco. Te hiaba makogod itt hogy elelmiszerre meg szabaly ellenes, akinek volt tapasztalata ilyennel az miert ne irhatna meg? A te valaszod csak pupp volta hatamon mert szart nem ertem vele. Ugyhogy maskor ne irj olyat amit nem ertesz vagy nem tortent veled ilyen. Kocce.
2018. dec. 15. 17:45
 7/12 A kérdező kommentje:
U.i.: tudtam ma erzsebet utalvannyal venni meg sampont, dezodort papirtorlot is.. Basszus pedig nem elelmiszer :D
2018. dec. 15. 17:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nézd én nem fogok veled vitatkozni ezen, az étkezési Erzsébet utalványon csak élelmiszert vehetsz!

Ha neked ma sikerült egyebet venni rajtam a magánügyed, de legalább ne dicsekedj valamivel, ami szabályszegő!

A piros lámpánál is átmennek egyesek, ez mégsem azt jelenti, hogy a piros lámpánál át szabad menni.

20 éve a kereskedelemben dolgozom, pénztáros vizsgával, tehát nekem ne meséld el, hogy hogy is van ez a kasszában.

Fizetési módot választ a pénztáros, ami lehet készpénz, bankkártya, vagy utalvány. Nem minden utalvány Erzsébet utalvány, tehát ő csak az utalvány gombot nyomja meg a végösszeg fizetésekor. Záráskor meg arra nincs kapacitás, hogy a több ezer blokkot tételesen átnézzék, ki, mit vett.

Nyilván ki lehet játszani, ahogy mindent, de ezt a pénztárosok nem rizikózzák (legfeljebb ismerősnél) mert te lehetsz egy próbavasárló is és akkor vagy kirúgják, vagy megvonnak tőle juttatásokat.

Nem is érdekel, hogy hol és hogyan vetted erre rá a pénztárost, csak feltettél egy kérdést és arra tisztességgel válaszoltam.

[link]

2018. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Vagy nem étkezési utalványa volt a kérdezőnek, aki ritka nagy suttyó a válaszai alapján. Ahelyett, hogy megköszönné, még itt flegmázik, ha meg jobban tudja, minek kérdezősködik?
2018. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Felolem dolgozhatsz 20 eve kereskedelemben. Akkor te neked is tudnod kellene hogy nemelyik bolt elfogadja arrol en ku.v@ra nem tehetek hogy elfogadtak es hogy szabalysertes. A torvenyekkel tisztaban vagyok en csak elmondtam hogy ha elfogadja elfogadja..
2018. dec. 16. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!