Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogy megy ez az üzletláncoknál?

Hogy megy ez az üzletláncoknál?

Figyelt kérdés

Adva van például a Penny üzlet, ahol árusítanak idény jellegű termékeket (nem élelmiszer) , vagyis a következő évig , vagy sok-sok évig is eláll. Visszaviszik egy központi raktárba és tárolják a következő idényig ?

Vajon rendelésre hozzá lehet jutni ilyen termékekhez a nem idény jellegű időszakban is ?

Volt már aki így vásárolt valamit ?


2018. dec. 29. 16:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, ami lemaradt, hogy idényben nem fogytak el a termékek, csak egyszerűen bevonták a polcokról, mert másnak kellett a hely.
2018. dec. 29. 16:30
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aldinál simán elviszik neked a választott üzletbe a cuccot, ha marad nekik, többször kértem már, barátnőm is
2018. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na, ez jó hír, bár nem garancia, hogy mindegyik üzletlánc így jár el.

Jó régen jártam utoljára az Aldiban. Eleinte egyszer-kétszer ott vásároltam, de Pepsit nem forgalmaznak, így leszoktam róluk. Nem is értem a marketing osztályukat, hogy ez nem tűnik fel senkinek. A világ legtöbbet fogyasztott ödítőjét nem tartják, ezt már szenilitásnak gondolnám. Olyan , mintha kenyeret nem tartana valamelyik bolt.

2018. dec. 30. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!