Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Gránátalma virág?

Crudy kérdése:

Gránátalma virág?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehol nem találok szárított gránátalma virágot. Egy tea elkészítéséhez van rá szükségem és azt reméltem, hogy akad itt valaki aki ismer ilyen webshopot vagy boltot pesten esetleg Győrben ahol ez beszerezhető. Nem lenne hátrány ha ugyan itt szárított rózsabimbót is lehet kapni. Nagyrészt azt is csak kozmetikai felhasználásra találtam, gondolom akkor abból nem kéne teát főzni. Köszönöm a segítséget.

2019. jan. 10. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Herbáriában nézz utána vagy esetleg gyóygszertárban - ha nincs nekik, megrendelni tudnak.
2019. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mire jó a gránátalma virág tea?
2019. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs.. De a kedvesem török teát akar amit persze sehol nem lehet kapni, úgyhogy összeállítom én.
2019. jan. 10. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

gránátalma: www.balintcseppek.hu/webaruhaz/paleolit/fagyasztva-szaritott-granatalma-50-g.html


Rózsa: [link]

2019. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget :)


A fagyasztott gránátalmát én is megtaláltam de ez konkrétan a gyümölcse, nekem a virága kell. A rózsabimbót is megtaláltam de azt írják, hogy kozmetikai felhasználásra van, szóval nem tudom, hogy használható e teába. Ha ez nem gond, akkor a rózsa pipa.

2019. jan. 10. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:

www.torokelelmiszerbolt.hu/torok-elelmiszer-etlap/Tea,286


Egyébként ez nem jó?

2019. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utánajárást :) ha ilyen egyszerű lenne nem is kérdeztem volna. Isztambulban lehet kapni egy 'love' nevű teát amit persze sehol nem találtam meg, csak a hozzávalókat és nekem, vagyis neki kifejezetten erre van szüksége.
2019. jan. 11. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!