Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Dezsmaljak a becsuletkasszat...

Dezsmaljak a becsuletkasszat a boltosok?

Figyelt kérdés
Eddig mindenhol megfigyeltem (Spar, OTP peldaul) hogy ki van rakva ez az akvarium szeru persely es hol a beteg gyerekeknek hol egyeb celokra tarhaljak le a vevoket vele (nem mintha a bevetelbol nem tudnank helyettuk is adni). Viszont ahogy jobban megneztem oket eleg sok penzt lattam mindig bennuk, de a penzek rendszerezve voltak. Peldaul fajtankent toronyba rendezve es ott is ahova nem eshetett volna semmikepp igy az adomany peldaul a szeleken. Na nem mintha kozepen 5 darab 100ftos pont egymas tetejere eshetne.. Tehat ezt valakik a boltbol kinyitogatjak es rendszerezik. Lehetseges lenne hogy le is nyulnak belole?
2019. jan. 13. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván lehetséges, de az látszana a kamerán és minek kockáztatna egy 200 forintosért bárki?


Meg az is lehet, higy az átlagos dolgozóknak nincs kulcsuk, csak a vezető beosztásúaknak. De ezt majd elmondja az, aki ilyen helyen dolgozott már / dolgozik

2019. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!