Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A LIDL-ben a tejjel bekeverhet...

A LIDL-ben a tejjel bekeverhető amerikai palacsinta por szezonális termék, vagy az mindíg van?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, szezonális. De ha nem fogy el mind, akkor az akció letelte után is kiteszik a polcra, és többnyire változatlan áron megveheted. Egy próbát megér :)
2019. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szezonális, csak az amerikai héten lehet kapni.
2019. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
OFF: nem akarom elvenni a kedved, de akció ide vagy oda, teljesen ehetetlen mű, csípős íze van a sok szódabikarbónától és adaléktól, tudjátok mire gondolok... nem csíp, hanem ez az égetős érzés, szóval mű az egész
2019. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Mitől mű az, amibe szódabikarbóna van? Tisztában vagy vele, hogy az egy természetes anyag?
2019. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 Egyáltalán nem ilyen íze van, gondolom túl kevés vizet raktál hozzá, vagy nem keverted össze rendesen.

Egyébként a műízt arra szokták mondani, amiben túl sok ízfokozó van, ennek nincs semmilyen íze sima palacsinta. A szódabikarbóna pedig alapösszetevője az amerikai palacsintának. Ennyire nem kell kiakadnod azon, hogy egy félkész kaját sem tudtál normálisan elkészíteni. :D

2019. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem létezik hogy valaki a palacsintát nem tudja bekavarni, akár amerikai is.

Tényleg igaz lesz hogy majd lehet kapni VÍZ port is.

2019. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Ki mondta, hogy nem tudják bekavarni azok, akik ilyet vesznek? Szimplán van, aki nem akar vele szenvedni, ennek jobban szereti az ízét stb. Mit kell itt egyből kiakadni ilyen bagatell dolgon komolyn nem értem? Te sem veszel kenyeret, mert mindig otthon sütöd, ha majonézt akarsz enni, akkor is mész ki a tyúkhoz, hogy tojjon már tojást, meg nekiállsz mustármagot darálni? Ezeket azért találták ki, mert sok ember szereti a praktikus és gyors kajákat, ENNYI
2019. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Beleöntöm a tejet, összerázom, hagyom állni pár percet és már süthetem is... 2 dolog kellett hozzá. Maga a por meg a tej. Sokkal több idő és sokkal több dolog kellene az eredeti palacsintához, amivel nem biztos hogy mindíg rendelkezem.
2019. febr. 26. 20:04
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Off: Én azt akartam csak mondani, hogy ha számítasz rá, hogy szeretnél enni egy jó ízű palacsintát,amit a Lidl-ben gyorsan megveszel és otthon gyorsan megcsinálsz, akkor lehet csalódni fogsz, mert a gyári összetevők valahogyan furcsán hozzák ki a szódabikarbóna ízét, vagy talán mástól van "gyári" íze, de mivel mindenki tanult kémiát, nyilván én is tudom, hogy mi az a szódabikarbóna és azt is tudom, hogy fő alapanyaga az amerikai palacsintának.


Annyi, hogy van egy fajta "kellemetlen" mellékíze/utóíze azoknak a poroknak.

És jó indulattal akartam írni, hogy inkább otthon keverje be recept alapján. De természetesen mindenki azt eszik, amit akar, csak gondoltam lehet pénzkidobás lesz számára, ha a természetesebb ízeket jobban kedveli.

És mint írtam Off, szóval nem kell ennyire lehurrogni, ez csak egy zárójeles megjegyzés volt.

2019. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!