Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik webáruházból érdemes...

Melyik webáruházból érdemes élelmiszert vásárolni, ahol szállítanak falvakba is és ahol van PayPal fizetési lehetőség?

Figyelt kérdés

Vásárolnék interneten élelmiszereket, hogy az utazást megspóroljam. Néztem az Auchan-t és a Tesco-t, azonban nem szállítanak házhoz a lakóhelyemre.


Van egyáltalán olyan webáruház, ahol lehet élelmiszert vásárolni és falura is szállítanak házhoz? Ha igen, akkor melyek azok? Általában PayPalon van leginkább (online) pénzem, így előnyösebb lenne olyan webáruház, ahol van lehetőség PayPal-lal fizetni.



2019. ápr. 14. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, első nekifutásra azt gondoltam, hogy lehetetlent kívánsz :-) ... vidékre, de még PayPal is legyen... meg ha már a tesco nem szállít valahová, akkor...


Nos, azért érdekelt a dolog és a google segítségével utána is néztem a dolognak: igen, van ilyen.

bár korlátozottak a vásárlási lehetőségek: pl. tejtermékből, húsáru egyáltalán nincs, de bizonyos dolgokat meg tudnál így venni.

Az árazása meglehetősen szélsőséges: van, ami annyiba kerül vagy olcsóbb, mintha bemennél a boltba és van, ami 2-3 szorosa az eredeti árnak és még plusz rájön erre a szállítási költség.

Mindenesetre azért nézd meg, hátha...

[link]

2019. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Tinder.
2021. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!