Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Innentől nem jó szemmel...

Innentől nem jó szemmel néznek majd a boltban rám, vagy ez szinte semmi?

Figyelt kérdés

Négy hónapja járok szinte két naponta kenyérért, ezért-azért egy kis maszek boltba. Három fiatal huszonéves lány alkalmazott van, ja az egyik csak 19 éves.


Hamar megszerettek, mert mondtam, hogy itt a legjobb a kenyér, csak ide járok, meg jó olcsón megkapok ezt is azt is. De mindenkivel olyan közvetlenek, kedvesek és velem is. Már törzsvásárló vagyok. Én is kedvesen, közvetlen beszélek velük. Még van, hogy egy-két mondatot beszélünk, hogy mizujs... Értitek.


Tegnapelőtt hazajöttem és azt vettem észre, hogy az ásványvizet amit vettem, lejárt. 2019.06.09. volt ráírva. Kidobtam. Magamba nem tetszett.


Tegnap megint mentem, kedvesen mosolygósan köszöntem, és kedves hangon mondtam, hogy amit vittem tegnap.ásványvizet, lejárt tvolt. Erre felelte a boltoslány, hogy "ÁÁ, dehogy , minden héten újat hozunk. Mondtam, hogy hát 9-e volt ráirva, mondtam, csak szóltam, hogy jobb, hogy észrevettem, nehogy ellenőr vegye észre, mert mindig belekötnek mindenbe. Erre nem szólt semmit.


Kifizettem a kenyeret, köszöntem további szép napot, felelte "köszi" neked is. Szia.


Elgondolkodtam, hogy innentől milyen szemmel néznek rám, hogy szóltam. De csak azért, mert tényleg igaz volt, magamba pedig gondoltam, hogy lehet a boltosok úgy vannak vele, hogy a vásárló úgysem veszi észre és nem kidobjàk,eladják. Jóindulattal jeleztem, hogy lássák, hogy van aki észreveszi. Ezt nem bántásképp mondtam neki.


Ha soha senki nem szól a világon, ha ilyet tapasztal akkor a boltosok tesznek az eladó termékekbe lejártakat, de ha valaki szól, mindjárt gondolhatják, hogy hát nem lehet ezt csinálni, mert valaki észreveszi és szól.


Gondolom jelezte a tulajnak.


Szerintetek most mit gondolnak rólam, hogy egy kedves törzsvásárló szépen jelezte, hogy "tegnap a vizet amit vitt, lejárt volt"?


Szerintetek nem fogják kötekedésnek venni és megkérni, hogy köszönik de kötekedő vevő ne menjen oda vásárolni?


Ilyet fantáziálok, pedig jóindulattal jeleztem.

Testvérem letolt, hogy "de bolond vagyok, nem illett volna ilyet mondani, ráadásul törzsvásárló vagyok, kedvesek velem, én is velük.



2019. jún. 17. 19:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon durván nézhetett ki az egy hete lejárt, romlott ásványvíz.
2019. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
20%
ne komplikálj ennyire... ha zavar legközelebbi kérj bocsánatot. de amúgy még a pénzt is visszakerhetted volna érte...
2019. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%

Nehogymar o kerjen bocsanatot! O miert kerne?

A pekseg nem kert bocsanatot?!

2019. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
100%
Nyugodtan menj be holnap is kenyérért. Viselkedj szokásosan, mintha mi se történt volna.
2019. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna kidobni,jo volt az meg boven!
2019. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
95%
Isten tudja mi történt volna, ha megiszod azt a több napja lejárt ásványvizet, kijelenthetjük, hogy a vásárlók életére törtek!
2019. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Pénztártól való távozás után reklamáció nincs.


Utolsó előtti!


Mindegy, hogy pár napja járt le, lejártát követő napon forgalmazni tilos, a városban mind a három nébih ellenőrt ismerem.


Kötekedő válaszokat nem kérek.

2019. jún. 17. 19:55
 8/40 anonim ***** válasza:
84%

1. Nehogy már te érezd magad sz*rul amiatt, hogy ők lejárt terméket árulnak! Semmi gond nincs azzal, hogy szóltál.

2. Az ásványvizet nem kell kidobni, ha pár napja lejárt...

3. Ők boltot üzemeltetnek, nem haveri klubbot, nem fogják megszabni milyen vevőkből "kérnek".

2019. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Én miért is kérjek bocsánatot??


Nem csináltam én ott rosszat.


82%-os legalább értelmes választ adott.


Itt is látszik a válaszolók között, hogy értelmes vagy értelmetlen emberekből van több.

2019. jún. 17. 19:59
 10/40 anonim ***** válasza:
91%

"Mindegy, hogy pár napja járt le, lejártát követő napon forgalmazni tilos"

de kidobni miért kellett??

2019. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!